güvenilir kaynak casibom giriş maritbet
SON DAKİKA
Hava Durumu

KUZEY IRAK, BARZANİ İSRAİL, ŞEYTAN ÜÇGENİ

Yazının Giriş Tarihi: 18.12.2020 21:49
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.12.2020 21:49

                                                                                                                            

 

                Değerli dostlarım bazen yazılarıma ara veriyorum. Ama gündem hızlı gidiyor, hem Türkiye gündemi, hem dünya gündemi…

                Yine geçtiğimiz günler de dünya gündemini uzun zamandır meşgul eden Kuzey Irak sorunu dediğimiz, bazılarının ise KÜRDİSTAN dedikleri, illegal olarak kabul edilen halk oylaması gerçekleşti.

                Bu seçimi, başta Türkiye, Irak, İran olmak üzere dünyanın birçok ülkesi kabul etmedi. İllegal, korsan bir halk oylaması olarak kabul etti.

                Sadece İSRAİL  bu seçime destek verdi. Kuzey Irak ta halk İSRAİL bayrakları ile bu halk oylamasını güya kutladı.

                Güya diyorum, dünyanın baş belası olan KATİL İsrail devletinin verdiği her destek bir kıyımın habercisidir. Bunu bilmek için kahin olmaya gerek yok. Katil İsrail devletinin Filistin de ve Orta doğudaki eylemlerine bakmak yeterli.

                Kendilerini Batılıların öfkesinden kurtaran OSMANLI ya ve onun bilge sultanı ABDÜLHAMİT hana yaptıkları başta olmak üzere bu güne kadar İSLAM ALEMİ ne kan ve gözyaşının dışında hiçbir şey tattırmayan İSRAİL in bu halk oylamasını desteklemesinin bir tek nedeni var.BÖL PARÇALA, YÖNET VEYA YOKET. Ben daha ziyade yok et tarafını savunanlardan biriyim. On yıl önce idi, bu sözlerin aynısını DİYARBAKIR da bir salonda söylemiştim.

                Bu gün dedim, İSRAİL VE ABD ile dost olanlar, yarın SADDAM gibi çocuklarının ölümünü kendi gözleri ile görecekler.

                Çünkü bu katil devletin BÜYÜR İSRAİL DEVLETİNİ KURMAKTAN, YANİ VADEDİLMİŞ TOPRAKLARI İŞGAL ETMEK DIŞINDA BİR DERDİ YOK.

                Bu gün şayet BARZANİ ye destek veriyorsa, bunun sebebi budur. Önce BARZANİYİ DEVLETLEŞTİRMEYE ÇALIŞACAK, SONRA HALKIN DİNİ  İLE OYNAYACAK, SONRADA MÜSLÜMAN KÜRT HALKINI KATLEDEREK BÜYÜK İSRAİL TOPRAKLARINA BU BÖLGEYİ KATMAYA ÇALIŞACAK.

                Büyük Şeytan İsrail böyle düşünsün. Ona destek veren sessiz şeytan ABD de bu davranışına göz yumsun. Nitekim göz yumuyor, kendilerine medeni diyen batılılarda bırakalım bu olayı seyretsinler. Ama emin olun bunu başaramayacaklar.

                Sebebine gelince bölge eski bölge değil, liderler eski liderler değil, halk eski halk değil, bu olayı başta TÜRKİYE ve Onun Lideri, Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, İran, Irak ve diğer ülkeler şimdiden olayı çözdüler.

                Bu şeytan üçgenini yada İSRAİL in bayrağında olduğu gibi paydaşları ile şeytan ALTIGENİN tüm oyunlarını boşa çıkaracaklar. Bu ülkelerin halkı da liderlerinin bu tutumlarına destek verecekler.

                Orta doğuyu kan gölüne çevirecek bu proje eninde sonunda iptal edilecek, bölge de ikinci bir İSRAİL devletine veya İSRAİL uydusu bir devlete geçit vermeyeceklerdir.

                Bunun en güzel göstergesi, IRAK sınırında, IRAK askerleri ile yapılan tatbikat, Genel  Kurmay Başkanımızın İRAN ziyareti ve İran lideri ve Genel kurmay başkanı ile çektirdiği resim dir.

                ABD, BİRLEŞMİŞ MİLLETLERİN cılız açıklamaları ise BARZANİ ye destek mahiyeti olarak değerlendiriyorum. AMA ARTIK TÜRKİYE ESKİ TÜRKİYE DEĞİL, BÖLGE ESKİ BÖLGE DEĞİL, DÜNYA ESKİ DÜNYA DEĞİL, YENİ DÜNYA DA ARTIK BAŞTA TÜRKİYE OLMAK ÜZERE BİR ÇOK ÜLKENİN SÖZ HAKKI VAR. BUNU KULLANIYORLAR.

                Onun için, yazımızın başında da belirttiğim gibi şeytan üçgeni nin işi bu defa zor.Zor değil hatta imkansız.

                

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.