güvenilir kaynak casibom giriş maritbet
SON DAKİKA
Hava Durumu

GÜNDEM HIZLI DEĞİŞİYOR

Yazının Giriş Tarihi: 18.12.2020 21:49
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.12.2020 21:49

 

         Ak Partinin başına sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan geldi. Hem ak parti nin hem ülkemizin sayın Cumhurbaşkanımızdan büyük beklentisi var.

         İnsanımız Cumhurbaşkanımıza güveni tam. Önce yıllarca iktidar, şimdi ise başkanlık istedi ve bu yüce millet bu makamıda Cumhurbaşkanlığı adı altında sayın Cumhurbaşkanımıza verdi.Artık Bu yüce millet başta FETÖ , PKK, DEHAŞ, DHKPC olmak üzere tüm terör örgütleri ve onların bağlantıları ile aktif mücadele bekliyor. TERÖR ü bu milletin gündeminden çıkarmasını bekliyor. Terör örgütlerine yataklık eden, onları koruyan ve kollayan KIZIM FATIMA DA OLSA ASLA AFFETMEM diyen bir misyonun temsilcisi olan gelenekten gelen sayın CUMHURBAŞKANIMIZ dan bunu bekliyor.     Yine bu yüce millet Ekonomi teröründen çok çekti. Birileri bu milletin sırtından milyondolarları isviçre ve diğer batı ülkelerine aktardı.  Ekonomi teröristlerinin oyunlarını bozmasını ve başta vergi adaleti olmak üzere, ekonomimize yeni bir soluk, yeni bir anlayış getirmesini bekliyor.    Başta kendisine en çok oy veren en gariban kesimden başlayıp, ekonomi çarkının döndüğü en yüksek kesime kadar herkesin mutlu olacağı sihirli kararların alınmasını bekliyor. Yani herkes kazansın, herkes üretsin, herkes memnun olsun. Böyle bir ekonomi var mı? Elbet var.

         Olmalı, var olan bu ekonomi modeli ile ülkemin insanının yüzü gülmeli. Milletimiz bunu bekliyor.

                

BİRAZ DA YEREL DİYELİM

Bu ara okul mezuniyet törenleri yapılıyor. Bu törenlerde o pırıl pırıl zekalar yıl boyunca emek harcadıkları, beyin çatlattıkları eserlerini sergiliyorlar. O saf temiz kalpleri ile yaptıkları resimleri sergiliyorlar. İnanın öyle güzel eserler çıkarıyorlarki, seyrettiğinizde geleceğe olan güveniniz artıyor.O yaptıkları resimler, gelecek güzel günlerin habercisi sanki, o proje ödevlerinin verdikleri mesaj, ben büyüyünce ülkeme büyük katkılar sunacağımın en güzel müjdeleri gibi, örneğin bu hafta esnaf sanatkarlar orta okulunun mezuniyet gününe katıldım. Bir kızımızın su ile çalışan asansör çalışması bile beni etkiledi, hele profosyonellere taş çıkartırcasına yapılan o güzel resim tabloları, insan seyre bile doyamıyor.Müdür ve öğretmenlerini kutluyorum.

                   Yine geçen haftalar da üniversitemizin şenliği vardı. Bu şenliğe üç gün boyunca katıldım. İzledim. Yöneticilerimiz ile görüştüm. Bandırma bu yönden şanslı, harika bir rektörümüz, muhteşem bir kadrosu, pırıl pırıl öğrencileri var.  Bu etkinliklerde neler yoktuki, öğrenci topluluklarının stantları, konferanslar, eğlenceler…Ama bir şey yok idi. İdeolojik takıntı. Şiddet, terör örgütü propagandısı. Yani öğrencilerimiz, bir yıllık emeğinin karşılığı olarak üç gün boyunca şen şakrak eğlenip, kaynaştılar. Oyunlar oynadılar, stantlarda kendilerini hem arkadaşlarına, hem de ziyaretçilere anlatmaya çalıştılar.

Ben şahsen bu gelişmelerden büyük mutluluk duydum. Başta rektörümüz Süleyman bey, kültür işleri daire başkanımız Mehmet bey ve bu üniversiteyi ilçemize kazandırma aşamasında emeği geçen tüm siyasi ve idari kadroya teşekkürü bir borç biliyor, kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu ara ramazan yaklaşıyor, şimdiden rahmet, bereket ve mağfiret ayının tüm halkımıza mutluluklar getirmesini niyaz ediyorum.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.