SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

BANDIRMA KİTAP GÜNLERİ

Haber Giriş Tarihi: Yazının Giriş Tarihi: 18.12.2020 21:49

Bazı yazı başlıkları vardır.

Bir gezinin ardından.

Bir seçimin ardından.

Bir haberin ardından

Bugün de bizim yazımızın başlığı, “Bandırma Belediyesi Kitap Günleri ardından” olsun.

            02-08- Ekim Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen kitap günlerinde, Bandırma halkı ve öğrenciler kültürel faaliyetlerin en güzeli ile buluştular. Ünlü yazarlarımız Ahmet Ümit, Mario Levi, Osman Balcıgil, Murat Güloğlu, Bestami Yazgan, İlber Ortaylı, Hasan Ali Toptaş, Aşkım Kapışmak, Sunay Akın, Hayati İnanç, İsmail Küçükkaya, Enver Aysever, Cansu Canan, Umut Güner, Ayşe Kulin ve yerel yazarlarımız yaptığı söyleşiler ile büyük ilgi topladı.

            Bandırma Kitap Gününe ilgi o kadar çoktu ki bazı yazarlarımızın kitap imza töreni saatlerce sürdü.

            Bandırma kitap günlerinde “Çocuklara kumbara” isimli işlev bence harika bir çalışmaydı.

            Ben uzun yazı yazmayı sevmiyorum. Nedenine gelince uzun yazılarda konunun özüne inmek zor oluyor. Bunun için de kısa ve öz bir anlatım tercih ediyorum.

            Bu fuarın hazırlanışında Belediyemiz Kültür ve Basın Yayın Müdürlüğünün organizasyon alanında gösterdiği başarı takdire şayandı.

            Sayın Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür az gelir. Bir eğitimci olarak onu alkışlıyorum. Sayın valimizin defalarca kendisine teşekkür etmesiyle, halkın alkışlarıyla o, en güzel teşekkürü zaten aldı.

            Evet, bir kitap günleri böyle geçti. Eğer bu etkinliği beğenmeyen varsa o onların hüsnü kuruntusudur. Böyle güzel bir etkinlikte tekrar buluşmak ümidiyle şimdilik esen kalın.