güvenilir kaynak casibom giriş maritbet
SON DAKİKA
Hava Durumu

15 TEMMUZ 2016

Yazının Giriş Tarihi: 18.12.2020 21:48
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.12.2020 21:48

Saat akşamın geç saatleri, gün bitmiş tam evde yemek vakti. Televizyon da haberleri dinliyorum. Acayip bir durum var. İstanbul da köprü tanklar ile kapatılmış, Ankara da uçaklar alçaktan uçuyor, herkes de bir tedirginlik var.

                Face âlemine bakıyorum, daha net mesajlaşma yok. Hemen tüm arkadaşlara mesaj çekiyorum. “ARKADAŞLAR TELEVİZYONLARI AÇIN, ANKARA DA GARİP BİR ŞEYLER OLUYOR” diye, daha sonra olayları başbakanın açıklamasına kadar izliyorum. Bu bir ihtilal kalkışması hareketi deyince, hemen hayat arkadaşımı da yanıma alıp AK PARTİ ilçe teşkilatının önüne gidiyorum. Daha ilk anlar, müthiş bir gerginlik, müthiş bir sıkıntı.

                12 Eylül ü öğrencilik yıllarında yaşadım, 28 Şubat döneminde Balıkesir HUZUR EVİ nde müdür idim, idareci olarak yaşadım, 28 Nisan e MUHTIRASINDA ise ANKARA da Memur Sen Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı olduğum dönem de yaşadım.

                12 Eylül ün tüm anti demokratik uygulamalarını kısmen yaşadık ve gördük. Tam bir zulüm dönemi idi. AMERİKA bizim çocuklar TÜRKİYE de ihtilal yapmış demişler di. 28 Şubat 1997 yılını ise devlette görevli iken yaşadım. Aman ALLAH ım. İki milyon başörtülüyü stadyumlar da yakalım, katledelim den tutun da, sokaklar kamu alanıdır, orada insanlar istediği gibi giyinemezler konusuna kadar, bürokratik kıyımlar, kapatılan partiler, dernekler vakıflar ve sindirilmek istenen bir kesim. Bunların vurucu timliğini yapan belli bir yalaka, yalama kesim. Onlar kendilerini iyi biliyorlar. İstenirsek tek tek yazar ve sayarız da.

                27 Nisan e muhtırası ise kağıt muhtırası olarak kaldı. O dönem biz şahsen 7 arkadaş yedi ile dağıldık, şahsım ADANA dan bu muhtıraya karşı kitlesel basın açıklamalarını yaptık. En net mesajımız ise TÜRKİYE DE İHTİLALLER DÖNEMİ BİTMİŞTİR. BİR MİLYON KİŞİYİ ANKARA KIZILAY MEYDANINA TOPLARIZ TÜRKİYE DE SİZLERE İHTİLAL YAPTIRMAYIZ. İdi.

                Ve 15 Temmuz 2016. Hain bir el yine devreye girdi. Hain elin TÜRKİYE uzantıları sümüklü             fetoş ise taşeronluk anlaşmasını yıllar öncesinden almış. İşe en mukaddes duygu olan dini de katmışlar ve o unutulmaz en uzun gece.

                Yani 15 Temmuz gecesi, ANKARA, İSTANBUL, İZMİR VE SEKSENBİR İL, SEKİZYÜZ den fazla ilçe ayakta. Evliyası ile, eşkıyası ile vatan severler meydandalar.( Eşkıya vatan sever olmaz, lafın gelişi) Ve hep bir ağızdan, DİK DUR EĞİLME, BU MİLLET SENİNLE, YA ALLAH, BİSMİLLAH ALLAHUEKBER…

Ve her gördükleri suda abdest alıp ÖLÜMÜ ÖLDÜRMEYE GİDEN YİĞİTLER. Şehitler, gaziler…Birde bunlara alaysı bakan garip insanlar. Ya da iyi oldu diyenler, yada eyvah başaramadılar diye hayıflananlar. Ha bunlar hiç sanıldığı kadar az da değil ha. Bir hayli varlar. Önce havayı koklarlar, evlerine marketleri yağmalayarak makarnaları doldururlar, banka kuyruklarında paralarının bir kısmını bari kurtarayım diye sıraya girerler, sabah a kadar da ortamı koklarlar daha sonra en ön safta biz ihtilal karşıtıyız diye nutuk çekerler.

                Sorun yok çeksinler. Yeter ki hainleri tanısınlar, hainlik yapmasınlar. O ihtilal olsa idi CEYLANPINAR kaymakamının dediklerini görürler idi….daha devam edeceğiz…

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.