güvenilir kaynak casibom giriş maritbet
SON DAKİKA
Hava Durumu

‘’GENÇLERİMİZE YATIRIM, GELECEĞİMİZE YATIRIM"

Balıkesir'de Gençlerin Geleceği Parlıyor: Başkan Yücel Yılmaz'ın Vizyonu ve Liderliği ile Bandırma Gençlik Merkezi Ön Planda

Haber Giriş Tarihi: 22.02.2024 00:07
Haber Güncellenme Tarihi: 22.02.2024 00:07
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bandirmayasam.com.tr
‘’GENÇLERİMİZE YATIRIM, GELECEĞİMİZE YATIRIM"

Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın "Spor Kenti Balıkesir" vizyonu ve liderliğiyle gençlerin geleceğine destek ve katkı sunmak için yatırımlarını sürdürüyor. Bandırma Gençlik Merkezi, 33 branşta ücretsiz kültürel, sanatsal ve eğitim programları ile binlerce gencin gelişimine katkıda bulunurken, spor alanında da önemli yatırımlar gerçekleştiriliyor.

‘’KÜLTÜR, SANAT, SPOR VE EĞİTİM BİR ARADA’’
Bandırma Gençlik Merkezi, 33 farklı branşta ücretsiz kurslar sunarak gençlerin kişisel gelişimine ve becerilerine katkıda bulunuyor. Müzik, resim, el sanatları, spor, dil eğitimi ve daha birçok alanda kurslar alan gençler, boş zamanlarını değerlendirirken; yeni yetenekler de keşfediliyor.

‘’GENÇLİK VE SPORDA ÖNEMLİ YATIRIMLAR’’
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Başkan Yücel Yılmaz'ın vizyonu doğrultusunda gençlik ve spora önemli yatırımlar yapıyor. Bandırma ve 20 ilçede tüm okullara spor malzemesi ulaştırılarak spor yapan nesiller yetiştirilmesi hedefleniyor.

‘’BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İLE ORTAK KULLANIM’’

Türkiye’de bir ilke imza atılarak Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi içerisinde yer alan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bandırma Gençlik ve Spor Merkezi, üniversite-halk-belediye ortak kullanımında hizmet veriyor. Bu sayede hem öğrenciler hem de halk, modern ve donanımlı bir tesiste spor ve gençlik faaliyetlerine katılabiliyor.

‘’BAŞKAN YÜCEL YILMAZ: "BANDIRMA İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ"

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma'ya ve gençlere yaptıkları yatırımlarla ilgili yaptığı açıklamada, "Bandırma’mızda; gençlerimizin her türlü imkândan yararlanması için çalışmalar yaptık. Bandırma Gençlik Merkezi ile gençlerin yanındayız. Onların geleceği için birçok projeyi de hayata geçirdik. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve ilçe merkezinde yaptığımız merkezle; fiziğini iyi kullanan, zihinsel olarak her alanda kendini geliştiren, her ortama kendini hazırlayan gençlerimizin yetiştiği alanları hizmete sunuyoruz. Bandırma için çalışıyoruz. Bandırma'ya çok güzel hizmetler getirdik ve getirmeye de devam ediyoruz, hemşerilerimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz."dedi

Başkan Yücel Yılmaz'ın "Spor Kenti Balıkesir" vizyonu ile Büyükşehir Belediyesi, Bandırma Gençlik Merkezi'nin sunduğu imkânlarla gençlerin geleceği için yatırımlarını sürdürüyor ve gençlerin geleceği için birçok projeyi hayata geçirmeye devam ediyor.

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.