güvenilir kaynak casibom giriş maritbet
SON DAKİKA
Hava Durumu

BANDIRMA’DA GENÇLİK KONSERİ DÜZENLENDİ

BANDIRMA’DA GENÇLİK KONSERİ DÜZENLENDİ

Haber Giriş Tarihi: 28.03.2024 11:35
Haber Güncellenme Tarihi: 28.03.2024 11:35
Kaynak: Burcu Bayırlı
https://www.bandirmayasam.com.tr
BANDIRMA’DA GENÇLİK KONSERİ DÜZENLENDİ

Bandırma’da düzenlenen gençlik konserinde Bandırmalılara seslenen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı, “Cemal Öztaylan’a söz veriyorum. Gençlerin istediği her şeyi yerine getireceğiz.” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve AK Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Mehmet Cemal Öztaylan iş birliğinde “Gençlik Konseri” düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konsere yüzlerce Bandırmalı katıldı. “Pişt Baksana”, “Kara Üzüm Habbesi”, “Hesap” gibi şarkılarıyla tanınan Sanatçı Tefo ve Seko sevilen şarkılarını seslendirdi.  Konser öncesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bandırma Gençlik ve Spor Merkezi Halk Oyunları Kafkas ekibi gösteri yaptı. Gösteri de ekibe AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Aydemir, eşlik etti. Aydemir gösteriden sonra Mehmet Cemal Öztaylan’ın bir basın toplantısında Çerkezleri hedef alarak söylediği iddia edilen “Haramzade” iddialarına yönelik cevap verdi. Aydemir, konu ile ilgili şunları söyledi;

“Bende bir Çerkez’im ve Çerkez olarak aranızda olmaktan gurur duyuyorum. Burada yaşanan bazı olaylar var. Onunla ilgili hiç kimsenin şüphesi olmasın. Burada Çerkezlere hiç kimse kötü bir şey söylemedi, söyleyemez de. Büyükşehir Belediyesi’nde Yücel Başkanı’ma, Bandırma’da ise Cemal abimize destek bekliyorum.”

“Bandırma’da Hizmet Ederek İlkleri Yapan Adamım”

Konserin açılış konuşmasını gerçekleştiren Bandırma Belediye Başkan Adayı Mehmet Cemal Öztaylan, “Bana bu güzel manzarayı gösteren, Cumhuriyet Meydanı’nı yaparak Bandırma’ya sunmama vesile olan, Türkiye’nin ilk ilçe üniversitesi Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’ni kurmuş bir milletvekili olmayı nasip eden, sizi karşılamayı, hitap etmeyi, o gençliğinizi ve güzelliğinizi görmeyi nasip eden Allah’ıma binlerce kez şükür olsun. Bandırma Belediye Başkanı Adayıyım. Daha önce Bandırma’da hizmet ederek ilkleri yapan adamım. 15 yılı kaybolmuş, kaybedilmiş bu meydanın tamiri bile yapılmamış, güzel Bandırma’ma ve Bandırmalılara hizmet etmek için yola çıktım. Bandırma’da doğmuş ve büyümüş, şereflerin en büyüğüne layık olmuş bir abiniz olarak hepinizden destek istiyorum. Hiç kimsenin aklıyla, fikriyle, imanıyla, inancıyla işi olmayan, istediğiniz gibi yaşamanız hareket etmeniz ve düşünmeniz için Bandırma’yla üniversiteyi birbirine barıştıracak, gençlerin önünü açacak, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’ni, Atatürk’ümüzün bize hizmet etmek için bıraktığı, siz gençlere hizmet etmek için yola çıkmış Bandırma sevdalısıyım. Bu memleketi bırakan, Cumhuriyet’i kuran başta Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm rahmete kavuşmuş olan Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm şehitlerini rahmetle anıyorum.” dedi.

“Bandırma’da Şunu Görüyorum; Bu İş Burada Bitmiştir”

Bandırmalılara seslenen ve oy isteyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Bandırma zincirlerini koparmış. Artık hizmet diyor, araya kimse girmesin diyor. Bandırma için her şeyi düşünen Cemal Öztaylan ile yola devam diyor. Bandırma’ya gerçekten hizmet etmek hepimizin en büyük arzusu. Bu hizmeti getirebilecek olan Cemal Öztaylan’a Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak söz veriyorum. Bu gençlerin istediği her şeyi, biz yerine getiriyoruz ve getireceğiz. Çalışma zamanı çalışma, okuma zamanı okuma ama eğlenme zamanı da hakkıyla eğlenecek miyiz? Biz de arkanızdayız. Büyükşehir belediyesi olarak Bandırma’mıza çok güzel hizmetler yapmak istiyoruz. Hizmetin yolu, yerel yönetimlerden geçiyor. Bandırma’da bugün şunu görüyorum. Burada bu iş bitmiştir. Bandırma Cemal Öztaylan ile devam diyor. 31 Mart’ta desteğinizi bekliyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz. Bandırma’da istihdam, dirençli şehir, ulaşım, gezilebilecek yerler için 5 senede 15 senelik iş yapmaya Milletvekilimizle, Cemal Öztaylan Başkanımızla ve Büyükşehir Belediyemiz ile sizlere var gücümüzle hizmet edeceğiz. Şimdiden sizlere hayırlı uğurlu olsun. Biz en çok gençlerin belediyesi, gençlerin şehriyiz.” diye konuştu.

Konser sonunda Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Bandırma Belediye Başkan Adayı Mehmet Cemal Öztaylan, Sanatçı Seko ve Tefo’ya çiçek takdim etti. /Burcu Bayırlı

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.