SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

TÜSİAD, ÜYELERİNİ YATIRIMA ÇAĞIRDI

GÜNMARSİFED Başkan Yardımcısı İsa Tamer Çelik, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Toplantısında, TÜSİAD Üyelerini Güney Marmara Bölgesi hakkında bilgilendirerek yatırıma davet etti.
Haber Giriş Tarihi: 22.06.2022 00:06

Haber Güncellenme Tarihi: 22.06.2022 00:06

bandirmayasam.com.tr

Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsa Tamer Çelik, İstanbul’da yapılan TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi toplantısına katılarak; GÜNMARSİFED’i temsil etti. Bölge ile ilgili bilgileri aktardı.

Balıkesir ve Bölgesi Cazibe Merkezi Haline Geldi

Çelik, İstanbul’da gerçekleştirilen TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi toplantısında Çanakkale köprüsünün açılışı; Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Balıkesir Organize Sanayi Bölgeleri genişleme çalışmaları ve Bandırma’da bulunan Organize Sanayi Bölgelerinde yatırıma yönelik çalışmaları anlatarak, yatırım cazibe merkezine dönüşen TR22 Bölgesine Türkiye’nin önde gelen yatırımcılarını davet etti.

GÜNMARSİFED Başkan Yardımcısı İsa Tamer Çelik, TÜSİAD Başkanı Orhan Turan ve TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan ile bir araya geldi, Güney Marmara Bölgesini yakından takip eden başkanlara yatırıma yönelik bölgedeki gelişmeler hakkında bilgiler aktardı.

Çelik, Çanakkale köprüsünün açılışı ile birlikte Güney Marmara bölgesinin karşılıklı iki hat itibari ile çok büyük bir lojistik üstünlüğe kavuştuğunu, Organize Sanayi Bölgelerinde yerli, yabancı yatırımcıya büyük yatırım imkanları sunarak tam bir yatırım üstünlüğüne erişildiğini, sanayinin yeşil dönüşüm imkanları ile ülkede bir adım önde bulunan alt yapı ve insan kaynakları ile bölgenin tam bir yatırım üssüne dönüştüğünü söyledi. /Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar