güvenilir kaynak casibom giriş maritbet
SON DAKİKA
Hava Durumu

“TOPLUMUN HER KESİMİYLE CİDDİ BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ”

“TOPLUMUN HER KESİMİYLE CİDDİ BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ”

Haber Giriş Tarihi: 05.04.2024 08:13
Haber Güncellenme Tarihi: 05.04.2024 08:13
Kaynak: Mehmet Mercan
https://www.bandirmayasam.com.tr
“TOPLUMUN HER KESİMİYLE CİDDİ BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ”

Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, ülkemizin önümüzdeki 4 yıllık seçimsiz süreci çok iyi değerlendirmesi gerektiğini belirterek, “Maalesef ekonomik olarak toplumun her kesimiyle ciddi bir süreçten geçiyoruz. Küresel sorunlar ve ülkemize özgü problemlerimizi göz önünde bulundurarak çözüme dayalı, her alanda atılım sağlayacak adımlar atılmalı ve yapısal reformları hayata geçirmeliyiz.” dedi.

“Bu Kolay Bir Süreç Değil”

Seçimlerden sonraki dönemin zorlayıcı olacağını belirten BTO Başkanı Rahmi Kula, “Bu kolay bir süreç değil hepimiz için zorlukları var ancak uygulanacak mali ve para politikaları ile bunu başardığımızda yüksek enflasyon, yüksek kur ve yüksek faiz gibi sorunlarımızın üstesinde gelebiliriz. Hepimizin amacı ülkemize hizmet etmek ve daha güzel bir Türkiye’yi inşa etmek. Artık seçimler bitti ve el ele verip şehrimiz, ülkemiz için birlikte çalışmaya devam etmeliyiz.” diye konuştu.

“Başarı Sadece Birlikte Hareket Edersek Mümkün”

“Balıkesir iş dünyası için birlik olma ve çalışma vakti” diyen Kula açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Dünya’nın yeni bir döneme geçtiği bu günlerde stratejik hamlelerle şehirlerimizi ve dolayısıyla ülkemizi teknoloji, bilim, eğitim, kültür gibi her alanda ileriye taşımalıyız. Başarının sadece birlikte hareket ederek mümkün olduğunu unutmamalıyız. Hepimizin ortak paydası olan Balıkesir iş dünyasını daha ileriye taşımak için birlikte çalışacağımızı belirtmek isterim. Bu süreçte desteğinizi ve iş birliğinizi bekliyorum.” /Mehmet Mercan

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.