güvenilir kaynak casibom giriş maritbet
SON DAKİKA
Hava Durumu

KILIÇ " ARTIK MİLLETİMİZİN, ALGI YÖNTEMLERİYLE ALDATILMASINI TASVİP ETMİYORUZ"

KILIÇ " ARTIK MİLLETİMİZİN, ALGI YÖNTEMLERİYLE ALDATILMASINI TASVİP ETMİYORUZ"

Haber Giriş Tarihi: 21.03.2024 11:31
Haber Güncellenme Tarihi: 21.03.2024 11:31
Kaynak: Burcu Bayırlı
https://www.bandirmayasam.com.tr
KILIÇ " ARTIK MİLLETİMİZİN, ALGI YÖNTEMLERİYLE ALDATILMASINI TASVİP ETMİYORUZ"

Saadet Partisi Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç, Marmara Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Marmara Televizyonu, Yaşam Gazetesi ve Genç FM’i ziyaret etti.

SP Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç, gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında yaptığı konuşmada, 31 Mart mahalli seçim çalışmaları çerçevesinde yaklaşık 16 vilayete ziyaret programları olduğunu belirterek, Balıkesir ziyaretine Bandırma'dan başladıklarını ve Bandırma halkının kendilerine göstermiş olduğu ilgiden umutlu olduklarını dile getirdi.

Kılıç, Milli Görüş belediyeciliği ile markalaşan belediye hizmetlerinde, siyasi geçmişlerinin 1989'da başladığını ve 1994 yılında daha da büyüyerek devam ettiğini vurguladı. Ayrıca, algı yöntemleriyle aldatılmanın tasvip edilmediğini belirterek, genel yönetimlerde olduğu gibi yerel yönetimlerin de aynı standartlarda yönetilmesi gerektiğini söyledi. Ekonomik durumla ilgili olarak da, 1 doların 31 lira olduğu dönemde ekonominin zor bir süreçten geçtiğini dile getirdi.

Kılıç "Ülkemizde genel yönetimde iyi yönetilmiyor"

Saadet Partisi Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç "31 Mart mahalli seçim çalışmaları kapsamında yaklaşık 16 vilayetine gittim. Seçimlere az bir zaman kaldı. Seçim çalışmalarımız kapsamında Balıkesir'de de bir takım ziyaretlerde bulunacağız. Balıkesir’de gerçekleştireceğimiz ziyaret programına Bandırma'dan başladık ve inşallah güzel neticeler alacağımızı umut ediyorum. Milli görüş belediyeciliği ile markalaşan, 1989'da başlayan, 1994 yılında da büyüyerek devam eden belediye hizmetlerinde marka olmuş siyasi geçmişimiz var. Aziz milletimizin artık algı yöntemleriyle aldatılasını tasvip etmiyoruz. Genel yönetimler nasıl yönetiliyorsa, yerel yönetimlerde de o şekilde yönetiliyor. Ülkemizin geldiği noktada 1 doların 31 lira olduğu dönemde ekonomimizi ifade etmeye gerek yok. Bir zamanlar 6 tane sıfır atılmıştık ya taşımakta zorlandığımız için atıldı ve bu sadece yanılgıdır. Ülkemizde genel yönetimde iyi yönetilmiyor. Bizim belediyecilik anlayışımızda adalet, liyakat, ehliyet var. Rüşvet, iltimas, adam kayırma, hırsızlık, vurgun, soygun yok. Bizim belediyecilik anlayışımızda üretim, istihdam ve insanlarımızın huzurlu, mutlu yaşayabilecekleri kentler var. Tek başımıza seçimlere katılıyoruz. Adaylarımız bu söylediklerimizi yapmak için canla başla çalışıyorlar ve gayret ediyorlar. Şuna inanıyorum ki vatandaşlarımız, bu zamana kadar dayatılan algı yöntemlerine artık bakmayacaklar. Kendilerine hizmet edebileceğine inandıkları siyasileri iş başına getirecekler. Bandırma'ya gelmişken bölgenin köklü ve etkin basın organları olan Marmara Televizyonu, Yaşam Gazetesi ve Genç FM'i ziyaret etmeden geçmek olmaz dedik. Bizleri misafir ettikleri için çok teşekkür eder, yayın hayatlarında başarılar dilerim." dedi. /Burcu Bayırlı

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.