güvenilir kaynak casibom giriş maritbet
SON DAKİKA
Hava Durumu

“TÜRKİYE AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI”NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU

“TÜRKİYE AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI”NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU

Haber Giriş Tarihi: 08.04.2024 10:46
Haber Güncellenme Tarihi: 08.04.2024 10:46
Kaynak: Oğulcan Bölükbaşı
https://www.bandirmayasam.com.tr
“TÜRKİYE AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI”NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU

Erdek’te, Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası’nda, Küre, Pentago, Q-Bitz, Mangala, Equilibrio, Reversi, Pentago, Kulami ve Küre kategorilerinde kıyasıya mücadele eden öğrencilerin kazananları belli oldu.

Erdek’te, Milli Eğitim Bakanlığı İle Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu (TAZOF) iş birliği protokolü kapsamında düzenlenen “Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası”nda yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin isimleri belli oldu. Yarışmanın danışmanlığını Çağla Daşkın-Karşıyaka İlkokulu, Hülya Şahin-Atatürk İlkokulu, Arzu Kara-Atatürk İlkokulu, Fatma Aras-İstiklal İlkokulu, Emel Uçar-Atatürk İlkokulu, Hilal Gökdeniz-Nerime Yüksel Ortaokulu ve Ferhan Bakkaloğlu-Karşıyaka Ortaokulu öğretmenleri yaptı. Küre, Pentago, Q-Bitz, Mangala, Equilibrio, Reversi, Pentago, Kulami ve Küre yarışmalarında kıyasıya mücadele eden öğrenciler ise şu şekilde;

Küre

1. Mete Arpacı-Atatürk İlkokulu

2. ⁠İbrahim Keskin-İstiklal İlkokulu

3. ⁠Yağız Uncu-Karşıyaka İlkokulu

4. ⁠Hatice Kübra Turhan-Halitpaşa İlkokulu

Pentago

1. Rana Sarı-Atatürk İlkokulu

2. ⁠Feymiye Hasırcı-İstiklal İlkokulu

3. ⁠Ayşegül Marmara-Halitpaşa İlkokulu

4. ⁠Cemre Nisa Ezer-Karşıyaka İlkokulu

Q-Bitz

1. Miraç Alp Yavuz-Atatürk İlkokulu

2. ⁠Devrim Efe Özdemir-İstiklal İlkokulu

3. ⁠Abdülhamit Şair-Halitpaşa İlkokulu

4. ⁠Kübra Mandıracı-Karşıyaka İlkokulu

Mangala

1. Ayhan Yaldız-İstiklal İlkokulu

2. ⁠Sümeyye Bağcı-Halitpaşa İlkokulu

3. ⁠Çınar Gümüş-Karşıyaka İlkokulu

4. ⁠Günhan Şahin-Atatürk İlkokulu

Equilibrio

1. Efe Özyol-Karşıyaka İlkokulu

2. ⁠Hira Buğlem Veisoğlu-Atatürk İlkokulu

3. ⁠İsmail Ayaz Çakır-Halitpaşa İlkokulu

4. ⁠İlayda Güner-İstiklal İlkokulu

Reversi

1. Yusuf Rüzgar Aydın-Nerime Yüksel Ortaokulu

2. ⁠Mehmet Kasım-Muzaffer Gürer Ortaokulu

3. ⁠Eymen Alaca-Karşıyaka Ortaokulu

4. ⁠Bade Kırbaç-18 Eylül Ortaokulu

Mangala

1. Melih Fettah Ağdaş-Nerime Yüksel Ortaokulu

2. ⁠Zerrin Yavuz-Muzaffer Gürer Ortaokulu

3. ⁠Azra Çakır-18 Eylül Ortaokulu

4. ⁠Esmanur Toka-Karşıyaka Ortaokulu

Pentago

1. Eşref Poyraz Sarsıplı-Nerime Yüksel Ortaokulu

2. ⁠Hasan Mert Babadağ-18 Eylül Ortaokulu

3. ⁠Rafet Toka-Karşıyaka Ortaokulu

4. ⁠Nazan Hasırcı-Muzaffer Gürer Ortaokulu

Kulami

1. Zelihanur Mandıracı-Karşıyaka Ortaokulu

2. ⁠Ecrin Özdemir-Muzaffer Gürer Ortaokulu

3. ⁠Alp Kaplan-Nerime Yüksel Ortaokulu

4. ⁠Ayberk Çilci-18 Eylül Ortaokulu

Küre

1.Melih Kocaalioğlu-Karşıyaka Ortaokulu

2.Yusuf Emre Süer-Nerime Yüksel Ortaokulu

2. Sezer Demir-18 Eylül Ortaokulu /Oğulcan Bölükbaşı

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.