güvenilir kaynak casibom giriş maritbet
SON DAKİKA
Hava Durumu

LUCA MUHASEBE PAKET PROGRAMI EĞİTİCİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Balıkesir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın iş birliği ile Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerindeki Muhasebe ve Finansman öğretmenlerinin güncel kullanılan programlar hakkında bilgilendirilmeleri ve sınıf ortamında öğrencilere daha yararlı olabilmeleri amacıyla eğitici eğitimi gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 12.05.2024 08:30
Haber Güncellenme Tarihi: 12.05.2024 08:30
Kaynak: Haber Merkezi 
https://www.bandirmayasam.com.tr
LUCA MUHASEBE PAKET PROGRAMI EĞİTİCİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

LUCA Muhasebe Paket Programı kullanımı konusunda gerçekleştirilen bu eğitici eğitimi, öğretmenlerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra, geleceğin muhasebe ve finansman profesyonelleri olacak öğrencilerin de sektörde aranan niteliklere sahip olmalarını hedefledi.

27-28 Nisan tarihlerinde, Ayvalık Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ev sahipliği yaptığı bu programda; mesleki eğitimin kalitesini artırarak öğrencilerin daha donanımlı bireyler olarak yetişmelerine olanak tanımak amacıyla teorik bilgilerin yanı sıra pratik uygulamalar da ön planda tutuldu.

Muhasebe süreçlerini otomatize ederek zaman tasarrufu sağlayıp hata oranını düşüren LUCA Muhasebe Paket Programı'nın etkili kullanımı konusunda eğitim vermek isteyenlere yönelik olan eğitim programı ile katılımcıların LUCA yazılımının temel ve ileri düzey özelliklerini öğrenmeleri, aynı zamanda bu bilgileri başkalarına aktarabilme becerilerini geliştirmeleri amaçlandı.

Eğitici eğitiminin temel bileşenleri arasında, LUCA'nın kullanıcı arayüzüne genel bir giriş, temel muhasebe işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceği gibi konuların yer aldığı eğitim sürecinde öğretmenler etkili eğitim teknikleri konusunda da bilgi sahibi oldu. Eğitim, öğretmenlerin LUCA programını derinlemesine anlamalarını ve bu bilgiyi çeşitli sektörlerdeki işletmelere ya da bireylere aktarabilme yeteneklerini geliştirmek üzere tasarlandı. /Haber Merkezi           

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.