Galibiyetle Başlamak İstiyoruz
18-1-2019

Spor Toto 2. Lig kırmızı grup temsilcimiz Bandırmaspor, ikinci yarının ilk karşılaşmasını deplasmanda Kahramanmaraş ile oynayacak. Pazar günü oynanacak karşılaşmanın başlama saati 13:30.

Bordo beyazlı takım Bandırmaspor’un ikinci yarıya galibiyetle başlaması bekleniyor. Kulüp başkanı Göksel Karlahan” ara transfer dönemini iyi ve olumlu şekilde kullandık. Takımda moraller oldukça yüksek. Eski ve yeni oyuncularımız uyum sürecini kısa sürede atlatırsa ki atlatacaklarına inanıyorum Bandırmaspor olarak önümüz çok açık diyebilirim. Hedefimiz tabiî ki 3 puan ama olmazsa 1 puan da bizim için iyidir” açıklamasında bulundu.

20 Ocak 2019 Pazar günü saat 13:30 da oynanacak karşılaşma için bordo beyazlı taraftarların kara yolu ile Kahramanmaraş’a giderek takımlarını destekleyecekleri belirtiliyor. İlk yarı sonunda 17 puanla grubunda 15. Sırada yer alan Kahramanmaraşspor ile 11 puanla 17. Sırada yer alan Bandırmaspor arasında oynanacak önemli karşılaşmanın sonucu her iki takım açısından da oldukça önemli. Ahmet Türkmen