Başkan Ersoy'a Eğitim Camiasından Teşekkür
10-4-2018

Havran Belediyesi tarafından ‘Yerel Buluşmalar’ kapsamında düzenlediği programlarda Belediye Başkanı Emin Ersoy toplumun çeşitli kademeleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. 

Eğitim Camiası'nda yönetici olarak görev yapan,Okul Müdürleri ile protokol üyeleri yemekte bir araya geldi.
Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu kısa bir açılış konuşması düzenledi.Yusuf Söbüoğlu  konuşmasında şunları söyledi.
Bugün Belediyemiz tarafından düzenlenen yemekte Sayın Kaymakamımız Sayın Belediye Başkanımız ve Okul Müdürlerimizle birlikteyiz.İlçemizdeki Eğitim öğretim ile ilgili sorunları ele alıyoruz.Başkanımız her zaman eğitme katkı sağlayarak bizlere destek veriyor.Başkanımıza bugüne kadar verdiği destekten dolayı kurumum adına teşekkür ederim dedi.
Havran  Kaymakamı  Şeref Aydın ise şunları söyledi.

Sayın Valimizin önderliğinde başlatılan BENGİ (Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi)ilçemizde başarılı bir şekilde uygulanıyor.
Bengi projesi İlçemizdeki eğitimin seviyesini arttırmakta.Öğretmenler olarak sizlere proje içinde önemli görevler düşüyor.Sizler gençlerimize hayata hazırlıyorsunuz.
Havran'da gençlerimize baktığımda efendi saygılı doğallığını yitirmemiş çalışkan bir gençlik görüyorum.
Bugünü tertip eden Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum dedi.
Başkan Ersoy  yaptığı konuşmada her zaman eğitimin ve eğitimcilerin yanında olduğunu ifade ederek okullarımızın her türlü ihtiyacını karşılamak için geçmişte olduğu gibi bundan sonra kurum olarak hazırız dedi.
Ersoy  Belediye olarak tamamlanan ve devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi.Hepimizin ortak sevdası Havran ilçemizi her alan daha ileriye nasıl taşırız bu yönde projeler hazırlıyoruz.Bu akşam aramızda olan başta Sayın Kaymakamımız ve Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere tüm okul Müdürlerimize teşekkür ederim dedi.