Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > TFF 1. LİG’ E YÜKSELEN TEMSİLCİMİZ BANDIRMASPOR DESTEK BEKLİYOR
TFF 1. LİG’ E YÜKSELEN TEMSİLCİMİZ BANDIRMASPOR DESTEK BEKLİYOR
...
15-08-2020 00:28
SPOR
0 Yorum
779 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırmaspor Basın Sözcüsü Özer Aydın, gerçekleştirdiği basın toplantısında, bu sene takımın muhakkak ligde kalması gerektiğini vurgulayarak destek çağrısında bulundu.

Bandırmaspor’un yeni yönetimi kahvaltılı basın toplantısı düzenleyerek basınla bir araya geldi. Toplantıda Asbaşkan Adem Yılmaz, 2. Başkan Özgür Kızıllar, 2. Başkan Soner Koçoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Der ve Basın Sözcüsü Özer Aydın yer aldı.

Yaptığı konuşmada Bandırmaspor’un bu yılki sloganını, “Açık Ara Ligde Kalmak,” olarak açıklayan Basın Sözcüsü Özer Aydın, bunun için birlik, beraberlik ve Bandırmaspor için destek çağrısında bulundu.

 “Birlik Ve Beraberlik İçinde Takımımıza Destek Olalım”

Basın Sözcüsü Özer Aydın, “İlçedeki tüm kurum ve kuruluşlardan Bandırmaspor’a destek olmaları çağrısında bulunuyoruz,” dedi.

Özer Aydın, “Kaymakam Günhan Yazar ve Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un festival bu sene yapılamayacağından dolayı destek verecek iş adamlarını ziyaret ederek sponsorluk gelirlerinin Bandırmaspor’a aktarılmasını sağladılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Öte yandan herkesin Bandırmaspor’a desteğini bekliyoruz. Takım bu sene mutlaka ligde kalmalı,” ifadesinde bulundu.

“Yerli bir kalecinin transeferi için çalışıyoruz.”

Özer Aydın, Afyon’da devam eden kampın ilk etabının bitmesinin ardından teknik heyetin vereceği rapor doğrultusunda takıma yeni transferlerin de yapılabileceğini söyledi. Aydın, takıma yerli bir kalecinin kazandırılmasıyla ilgili çalışmaların ise devam ettiğini belirtti.

“Sponsorluk çalışmaları devam ediyor.”

Özer Aydın, gerçekleştirdiği konuşmasında şu bilgilere de yer verdi, “Ligde kalıcı olmak istiyoruz. Bandırmaspor bu sene mutlaka ligde kalmalı. Bu yüzden sabit gelir kaynaklarının arttırılmasına yönelik çalışıyoruz. 2020-2021 futbol sezonundaki forma sponsorlarımız belirlendi. Formamızın göğüs kısmının sponsoru HDİ Sigorta oldu. Forma arkası için Kocaman Balıkçılık, kol ve şort için ise Baştaş Grup ile anlaştık. Sağlık sponsorluğu içinde Özel Bandırma Royal Hastanesi anlaşma sağladık. Yedek kulübesi ve skorport reklamları konusunda ise görüşmelerimiz ve sponsorluk çalışmalarımız devam ediyor.”

Yönetim Kurulu Belirlendi

Özer Aydın toplantıda, yönetim kurulu listesini de açıkladı. Buna Göre;

Onur Göçmez Kulüp Başkanı, Adem Yılmaz As Başkan Resmi Kurumlar İle İlişkiler, Özel Kurumlar İle İlişkiler ve Proje Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Özgür Kızıllar 2. Başkan Otoparklardan ve İdari Personelden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi,  Soner Koçoğlu 2. Başkan Tesis Yönetimlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Mehmet Özbay 2. Başkan Otoparklardan, Bandırmaspor Vakfı, Belediye İlişkilerinden ve İdari Personelden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Mustafa Der Profesyonel Futbol Şube ve Taraftar Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi, Sedat Kurter Ulusal Basın ve Medya Sormlusu – İstanbul Şube Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi,  Cihan Yılmaz Alt Yapı ve Scout Ekiplerinden Sorumlu – Stadyumdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Onur Çon Tesisleşme Projelerinden Sorumlu yönetim Kurulu Üyesi, Hakan Aydın TFF Temsilcisi – Finansal Kurumlar İle İlişkiler, Ulaşım, Konaklama, Seyahat, Bandırmastore Satış Ve Geliştirme Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi, Özel Aydın Basın Sözcüsü, Ünsal Yamaner İstanbul Şube Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi, Onur Oğuzbeyi Dış İlişkiler Geliştirme Sorumlusu – Altyapı ve Scout Ekiplerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Gürel Soylu İzmir Şube Sorumlusu./Umut Osman Sunci

Etiketler :
TFF 1. LİG’ E YÜKSELEN TEMSİLCİMİZ BANDIRMASPOR DESTEK BEKLİYOR -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net