Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Varaka Kağıt’ta Üzücü Kaza
Varaka Kağıt’ta Üzücü Kaza
...
04-04-2020 02:02
GÜNDEM
0 Yorum
1814 Okunma
Haberi Yazdır

Varaka Kağıt Sanayi A.Ş. fabrikasında meydana gelen olayda bobin ünitesinde çalışan Savaş Gündoğan, bobinden kopan kağıda ek yapıldığı sırada hiç çıkmaması gereken bobini döndüren valsin üzerine çıkınca valsin arasına sıkışarak hayatını kaybetti.

Varaka Kağıt Sanayi A.Ş. Fabrikasında dün sabah saat 07:09’da meydana gelen kazada bir işçi hayatını kaybetti. Varaka Kağıt Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Taşçı, 7 yıldır çalıştıkları fabrikada ilk kez yaşanan ölümlü kazadan son derece üzgün olduklarını belirterek, çalışanların da olaydan büyük üzüntü duyduklarını ve üretime bir gün ara verdiklerini söyledi.

“Hiç Çıkmaması Gereken Valsin Üzerine Çıkmış”

Varaka Kağıt Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Taşçı, kazaya ilişkin kamera kayıtlarında Savaş Gündoğan’ın hiç çıkmaması gereken valsin üzerine çıktığının görüldüğünü söyledi.

Genel Müdür Taşçı, “Bobin ünitesinde çalışan arkadaşımız Savaş Gündoğan kağıt kopunca kağıda ek yapıldığı sırada hiç çıkmaması gereken bobini döndüren valsin üzerine çıkıyor ve valsin arasına sıkışarak hayatını kaybediyor. 7 yıldır çalıştığımız fabrikamızda yaşanan bu ilk ölümlü kazadan hepimiz son derece üzgünüz. Varaka Kağıt olarak rahmetli olan arkadaşımızın cenaze işlemleri ve sonrasında ailesinin gerekli olan isteklerine yardımcı olacağız” dedi. Kazada hayatını kaybeden Savaş Gündoğan’ın Sındırgı’da toprağa verileceği öğrenildi. 

Mahmut ACARÖZ

Etiketler :
Varaka Kağıt’ta Üzücü Kaza -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net