Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > CHP İlçe Örgütü’nde Korona Seferberliği
CHP İlçe Örgütü’nde Korona Seferberliği
...
03-04-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
956 Okunma
Haberi Yazdır

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü Korona Virüsü Salgını Nedeniyle, 65 Yaş Üstündeki Vatandaşlara Yardım Eli Uzatıyor.

Korona Virüsü salgınının getirdiği olumsuzlukları bir nebze olsun azaltmak için çalışmalar yürütmeye başlayan CHP Bandırma İlçe Örgütü, bu kapsamda yaklaşık 1000 vatandaşa ulaşarak ihtiyaçlarına cevap verdi. Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanı Dr. Selim Panç hiçbir ayrım yapmadan 65 yaş üstü tüm vatandaşlara ulaşmak istediklerini kaydederek bu yöndeki çalışmalara hızla devam ettiklerini belirtti.

Dr. Selim Panç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Tüm dünyayı saran korona virüs salgını nedeniyle özellikle risk grubu kabul edilen 65 yaş üstündeki vatandaşlarımıza ulaşmak, hal hatırlarını sormak ve ihtiyaçlarının giderilmesi için Bandırma İlçe örgütü olarak yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Şimdiye kadar yaklaşık 1,000 vatandaşımıza ulaştık; onların erzak, ilaç, para çekme, yakıt vb. taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz. Bunu yaparken başta Belediye olmak üzere, Kaymakamlık, Hastane ve diğer sosyal kurumlardan, gönüllülerden destek alıyoruz. Sosyal Demokrat bir parti olmanın bilinciyle,  kırsal kesimler de dahil, hiçbir ayrım yapmaksızın 65 yaş üstü tüm vatandaşlarımıza ulaşmak istiyoruz. Buna yönelik çalışmalarımızı hızla devam ettireceğiz. Temennimiz Ülkemizin ve tüm Dünya’nın bu hastalıktan bir an önce kurtulmasıdır,” dedi./Umut Osman Sunci

Etiketler :
CHP İlçe Örgütü’nde Korona Seferberliği -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net