Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Okulumuzun Yanındayız, Üretimine Katkı Sunmaya Hazırız
Okulumuzun Yanındayız, Üretimine Katkı Sunmaya Hazırız
...
02-04-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
981 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Belediye Başkan Tolga Tosun, Bandırma Recep Gencer Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ni dezenfektan üretimindeki çalışmaya, katkı Sunmaya hazır oldukları söyledi.

Ülkemizin ve tüm dünyanın salgınla mücadele ettiği bu dönemde Hijyen Maddesi üretimiyle halk sağlığı adına önemli bir hizmet veren Bandırma Recep Gencer Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Okul Müdürü Aysun Karadayı ile bir araya geldi.

Başkan Tolga Tosun ziyarette çalışmalar ve dezenfektan üretimi hakkında Müdür Karadayı’dan bilgi alırken okulun üretim sürecinde gereksinim duyduğu materyal ve benzeri malzeme talebi olup olmadığı konusunda görüşmelerde bulundu.

Bandırma Recep Gencer MTAL’nin dezenfektan üretimiyle kentimizde ve bölgemizde önemli bir hizmeti yerine getirdiğini belirten Başkan Tolga Tosun, yer ve el dezenfektanı üretimiyle ülkemizde 8 il ve 38 okuldan biri olarak içinde bulunduğumuz bu zor süreçte önemli ve başarılı bir hizmeti yerine getirdiğini söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Salgınla mücadele sürecinde dezenfektan üretimiyle önemli bir çalışmayı yerine getiren Bandırma Recep Gencer MTAL’ni ve Okul Müdürümüz Sayın Aysun Karadayı Hanfendiyi ziyaret ettik. Salgınla mücadele sürecinde okulun bir ihtiyacı olup olmadığı konusunda kendilerinden bilgi aldık. Burada gerçekten önemli bir çalışmayı yerine getiriyorlar. Kendilerine bu konuda destek vermeye hazırız. Bu zor süreci el ele vererek dayanışma içinde atlatacağımıza inanıyorum” dedi. /Haber  Merkezi

Etiketler :
Okulumuzun Yanındayız - Üretimine Katkı Sunmaya Hazırız -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net