Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Onyedi Eylül Üniversitesi’nde “Genç Ofis” Açıldı
Onyedi Eylül Üniversitesi’nde “Genç Ofis” Açıldı
...
19-02-2020 05:00
EĞİTİM
0 Yorum
1099 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Hayata Geçirilen “Genç Ofis” in Açılışı Gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca, “ulaşılmayan genç kalmasın” düşüncesi ile hayata geçirilen gençlik merkezlerinin bir izdüşümü olan genç ofislerden biri Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Merkez Yerleşkesi’nde açıldı. Onyedi Eylül Üniversitesi ‘nde eğitim gören gençlere daha yakın hizmet vermek, sosyal, spor ve kültürel alanlardaki faaliyetlerini geliştirmek ve destek olmak amacıyla açılan genç ofisin açılışı Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar ve Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu’nun katılımlarıyla yapıldı.

Manyas Gençlik Merkezi Halk Oyunları Ekibi’nin gösterileriyle başlayan "Genç Ofis" açılış programında konuşan Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, “Burada çok nezih ve cezbedici bir ortam var. Bandırma’da genç nüfus açısından çok zenginiz.  Bu nedenle yatırımlarımız gençlerimize. Bizim bu alana yapacağımız projeler ve faaliyetler büyük önem taşıyor. " dedi.


 
Genç Ofisimiz ile birlikte gençlerimizin zengin faaliyetlerle buluşacağını belirten Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ise, ofisin gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetlerle değerlendirmeleri ve topluma aktif bir birey olarak katılmalarını sağlamak amacıyla kurulduğunu ifade etti. /Haber Merkezi

Etiketler :
Onyedi Eylül Üniversitesi’nde “Genç Ofis” Açıldı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net