Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > “Şimdi Birlik ve Beraberlik Zamanı”
“Şimdi Birlik ve Beraberlik Zamanı”
...
13-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
854 Okunma
Haberi Yazdır

CHP Bandırma İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı seçilen Simge Gürkan Çavuşoğlu, birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği devir teslim töreniyle göreve başladı.

CHP Bandırma İlçe Örgütü’nde gerginliklerle geçen seçim maratonu sonrasında sular durulmaya başladı. İlçe Başkanı seçilen Selim Panç’ın devir teslim töreninin ardından Kadın Kolları Başkanı seçilen Simge Gürkan Çavuşoğlu’nun devir teslim töreninde de birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Devir teslim törenine İlçe Örgütü Başkanı Selim Panç, Önceki Dönem Milletvekili Namık Havutça, Belediye Meclis Üyesi Fatma Sibel Karabacakoğlu, Kadın Kolları Başkanı Simge Gürkan Çavuşoğlu, Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanı Durdugül Öztürk ve çok sayıda partili katıldı.

Devir teslim töreninde ilk konuşmayı yapan Önceki Dönem Milletvekili Namık Havutça, parti içinde yaşananların sadece bir bayrak yarışı olduğunun altını çizerek, “Ben görevdeysem mücadeleye varım, görevde değilsem mücadeleye yokum diyorsak bize kimse inanmaz. Bunlar kendileri için siyaset yapıyor derler. Bu anlayışı yıkmamız lazım. Siyaset bir takım oyunudur ve herkes takımın bir parçasıdır. Esas olan takımın kazanmasıdır. Biz kişiler üzerinden değil, ilkelerimiz üzerinden hareket edersek iktidar olabiliriz,” dedi.

İlçe Örgütü Başkanı Selim Panç, konuşmasında tıpkı Havutça gibi birlik ve beraberlik mesajlarına yer verdi.  CHP’nin sloganlarından biri olan “Türkiye’nin Birleştirici Gücü”  sloganına değinen Panç, “Türkiye’nin birleştirici gücü olmak istiyorsak önce biz birleşmeliyiz. Artık birleşme günüdür. Artık klasik siyaseti terk ediyoruz. İnsanları birleştirici, ötekileştirmeyen ve halka genişletilmiş bir siyaset uyguluyoruz. Biz Türkiye’nin birleştirici gücüyüz. Anlayışımız bu olmalıdır. Güler yüzlü örgüt sloganımız ve anlayışımızla iktidara yürümek istiyoruz,” dedi.

Konuşmaların ardından Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanı Durdugül Öztürk’e teşekkür plaketi ve çiçek takdim edildi. Öztürk de yeni Kadın Kolları Başkanı Simge Gürkan Çavuşoğlu’na çiçek takdim ederek görevinde başarılar diledi. Ayrıca Öztürk ve yönetim kurulunda bulunanlara teşekkür belgeleri verildi. Devir teslim töreninin sonunda, eski ve yeni yönetim birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

/Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

 

 

Etiketler :
“Şimdi Birlik ve Beraberlik Zamanı” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net