Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > “CHP’nin İl Başkanları Böyle Seçilir”
“CHP’nin İl Başkanları Böyle Seçilir”
...
13-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
162 Okunma
Haberi Yazdır

CHP’nin il başkan adayları 16 Şubat’taki kongre öncesi bu kez Altıeylül’deki delegelerle buluştu. Bu toplantıyı parti içi demokrasiye katkı sağlamak içn düzenlediklerini belirten CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, “İlçe başkanlıklarında olduğu gibi il başkanımızı da bu pazar güle oynaya, büyük bir demokrasi şöleni ile seçeceğiz. CHP’nin il başkanları böyle seçilir. İktidar partisininki gibi atama ile gelmez” dedi. 

CHP’nin 16 Şubat pazar günü Gala Yaşam Merkezi’nde yapılacak il kongresi öncesi adayların yoğun çalışmaları sürüyor. İlçe kongrelerinde kendilerini anlatma fırsatı bulan adaylar bu kez yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ediyor, delegelerden destek istiyor. CHP İl Başkan adayları Serkan Sarı, Ender Biçki, Ömür Boyuer, Hilmi Okur ve Ali Kesen Edremit’in ardından bu kez Altıeylül ilçesinde delegelerle buluştu. Salih Tozan Kültür Merkezi’ndeki toplantıya ekipleri ile katılan adaylar delegelere seslendi.

Bu toplantıyı parti içi demokrasiye katkı sağlamak için düzenlediklerini belirten CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, “İlçe başkanlıklarında olduğu gibi il başkanımızı da bu pazar güle oynaya, büyük bir demokrasi şöleni ile seçeceğiz. CHP’nin il başkanları böyle seçilir. İktidar partisininki gibi atama ile gelmez. Cumhuriyeti kuran parti olduğumuz gibi, demokrasiyi de bu topraklara getiren parti olmanın bilinciyle, demokrasi mücadelesinde elimizden gelen katkıyı sunmaya devam edeceğiz” dedi. Şehirli, basına kapalı toplantıda partinin birliği ve iktidar hedefinin ön plana çıktığını vurguladı.  (balikesir24saat.com)

Etiketler :
“CHP’nin İl Başkanları Böyle Seçilir” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net