Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Bu Proje İki Belediyenin İş Birliğini Bekliyor
Bu Proje İki Belediyenin İş Birliğini Bekliyor
...
11-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
511 Okunma
Haberi Yazdır

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Bandırma Belediyesi arasındaki iş birliği sağlanırsa “Bandırma Şehit Aileleri Ve Gazi Evi Projesi” hayata geçirilebilecek.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Bandırma Temsilciliği Başkanı Ecevit Karakoyunlu, Türkiye Muharip Gaziler Derneği ile beraber geliştirdikleri Bandırma Şehit Aileleri Ve Gazi Evi Projesi’ni en kısa sürede hayata geçirmek istediklerini kaydederek,sahil bandında bulunan Bandırma Kültür ve Sanat Merkezi’nin kendilerine tahsisi noktasında çözüm beklediklerini söyledi.

Sahil bandının Büyükşehir Belediyesi’ne ait olduğunu, ancak aynı sahil bandında bulunan Kültür ve Sanat Merkezi’nin ise Bandırma Belediyesi’nin sorumluluğunda kaldığını ifade eden Ecevit Karakoyunlu, “Her iki belediye de projemize olumlu bakıyor. İş birliği noktasında güzel bir karar alınabilirse mutlu olacağız. Her iki belediyenin de ortaklaşıp bir araya gelerek bizlere sahip çıkacağına inanıyor ve sevindirici bir haber bekliyoruz,” dedi.

Bandırma Şehit Aileleri Ve Gazi Evi Projesi Nedir?

Bandırma Şehit Aileleri Ve Gazi Evi Projesi; Bandırma’daki bütün şehit ailelerini ve gazileri bir araya getirmek amacıyla hazırlanan sosyal bir proje olarak ortaya çıkıyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından da büyük destek gören ve CHP’li her belediyenin hayata geçirmesini istediği projenin bünyesinde; şehitler müze odası, şehitler ve gaziler tanıtım ve bilgi odası, eğitim kurs ve sosyal etkinler salonu, kütüphane cafe ve dinlenme alanları yer alıyor. /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Bu Proje İki Belediyenin İş Birliğini Bekliyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net