Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Bayrak Değişimi İçin Balıkesir'e Geldiler
Bayrak Değişimi İçin Balıkesir'e Geldiler
...
10-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
224 Okunma
Haberi Yazdır

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanlığı Adana'dan Balıkesir'e geçti.
Vali Ersin Yazıcı, Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Aslan, Balıkesir Kent Konseyi Başkanı Mürsel Sabancı ve beraberlerindeki heyeti makamında kabul etti.
Kent Konseyi'nin düzenleyeceği toplantı ve programlara katılmak üzere Balıkesir'e gelen Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanı Ekrem Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.
11. Türkiye Kent Konseyleri Buluşması
11. Türkiye Kent Konseyleri buluşma toplantısı ve Dönem Başkanlığı Devir Teslim Töreni için Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen heyeti Balıkesir'de görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiren Vali Yazıcı, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yürütme Kurulu Dönem Başkanlığını bundan sonra bir yıl süre ile yürütecek olan Mürsel Sabancı'yı tebrik ederek, başarı dileklerini iletti.
Birliğin yürüttüğü çalışmalar ve 8 Şubat Cumartesi günü yapılacak olan toplantı hakkında Vali Yazıcı'ya bilgiler veren Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yürütme Kurulu Dönem Başkanı Ekrem Aslan ise, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yürütme Kurulu kararı gereğince her yıl yeni bir dönem başkanının seçildiğini ve yeni dönem başkanlığının Balıkesir Kent Konseyi Başkanı Mürsel Sabancı'ya devredileceğini söyledi. 

Balıkesir Kent Konseyi Başkanı Mürsel Sabancı da Valilik ziyaretinde yaptığı konuşmada yapmak istedikleri tüm çalışmaları ortak düşünceyle yürüteceklerini söyledi. /Haber Merkezi

Etiketler :
Bayrak Değişimi İçin Balıkesir'e Geldiler -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net