Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Milletvekili Aydemir İlçe Belediye Başkanları İle Buluştu
Milletvekili Aydemir İlçe Belediye Başkanları İle Buluştu
...
09-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
382 Okunma
Haberi Yazdır

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçıvan ile birlikte Gazi Mecliste Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret etti.

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçıvan ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i Gazi Mecliste ziyaret eden milletvekili Aydemir, Dursunbey ilçesinin enerji yatırımları üzerine olumlu bir görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi.

Gençlik Ve Spor Bakanı Kasapoğlu’na Ziyaret

‪Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Aslan, Marmara Adası Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Marmara Adası İlçe Başkanı Mehmet Kuz ile birlikte Gençlik Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu da ziyaret eden milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ziyaretin ardından şunları söyledi: “Balıkesir ilçelerimizin başkanları ile birlikte bakanlarımızı Gazi Meclisimizde ziyaret ettik. Bakanlarımıza ilçelerimizin eksiklerini ve ilçelerimizin projelerini anlattık. Bakanlarımız bizlerin görüşlerini aldı ve sorunlarımızı dinledi. İlçelerimiz için gereken her şeyi yapacaklarını söylediler. İlçelerimiz adına olumlu görüşmeler oldu.”

Balıkesir’in İlçelerinde Yenilecek Okullar İçin Görüşme Yapıldı

‪Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçıvan, Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Aslan, Marmara Adası Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Marmara Adası İlçe Başkanı Mehmet Kuz ile birlikte Balıkesir’in ilçelerinde yenilenmesi gereken okullar için Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç’i ziyaret eden milletvekili Aydemir, “İlçelerimizde yenilenecek okullarımızın durumlarını ve ihtiyaçlarını sayın Bakan Yardımcımız Reha Denemeç ile değerlendirdik. Okullarımızın durumu hakkında kendisine bilgiler verdik ve görüş alışverişinde bulunduk. Dedi.

Başkanlar Tarım Ve Orman Bakanlığı’nı Ziyaret Etti

‪Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçıvan, Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Aslan, Marmara Adası Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ile Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’yı makamında ziyaret eden milletvekili Aydemir, “İlçelerimizin Bakanlığımız alanına giren konularında taleplerimizi ele aldığımız olumlu bir ziyaret gerçekleştirdik. Şeklinde konuştu.

Ziyaretlerin ardından açıklama yapan Milletvekili Aydemir şunları kaydetti:

“Bizlerin ziyaret taleplerini geri çevirmeyen, ilçelerimizin sorunlarını dinleyerek çözüm yolları konusunda bizimle fikir alışverişinde bulunan değerli Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez’e, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Reha Denemeç’e ve Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcımız Akif Özkanlı’ya şahsım değerli hemşerilerim, Balıkesir ve ilçeleri adına teşekkür ederim.” Dedi.  /Haber Merkezi

Etiketler :
Milletvekili Aydemir İlçe Belediye Başkanları İle Buluştu -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net