Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Genç CHP’lilerde Seçim Günüydü
Genç CHP’lilerde Seçim Günüydü
...
02-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
302 Okunma
Haberi Yazdır

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Erdek genel kurulu ardından parti Gençlik Kollarında başkan ve yönetim kurulu yeniden seçildi.

Gençlik Kolları seçiminde tek listeyle aday olan Mert Örs ve yönetim kurulu üyeleri yeniden göreve gelerek güven tazelemiş oldu. Mert Örs’ün gençlik kolları başkanı seçildiği oylamada, yönetim kurulu üyeliklerine; Sebahat Burul, Hüseyin Cerav, Hakkı Damar, Burhanettin Komanovalı, Müslüm Okumuş, Cansel Özbek, Kemal Şahin Ispanakçı, Burak Yalçın. Yedek üyeliklere; Gökhan Zengel, Çağdaş Saçak, Sercan Özgör, Canberk İşçi, Didem Eken, Melek Cavidan Erer, Canberk Süzen, Nilgün Göral. İl delegelikleri ise; Sebahat Burul, Hüseyin Cerav, Hakkı Damar, Yağmur Davran, Kemal Şahin Ispanakçı, Canberk İşçi, Müslüm Okumuş, Mert Örs, Cansel Özbek, Mertcan Özdemir, Çağdaş Saçak, Canberk Süzen, Burak Yalçın, Gökhan Zengel’den oluştu.

CHP Gençlik Kolları Başkanı Mert Örs, yapılan oylama sonrasında; “Bugün yapılan ilçe Erdek Gençlik Kolları seçiminde, ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız tekrar güven tazeledik. Şu an yanımızda olmayıp da Ankara’da olan ve gençlerin hep yanında olan Belediye Başkanımız Mimar Hüseyin Sarı başkanımıza, ilçe başkanımız Hale Tuna’ya ve İlçe Yönetim Kuruluna, bir önceki dönem başkanımız Metin Uysal’a, İl Gençlik Kolları Başkanımız Burçe Pektaş ve yönetim kuruluna, Bandırma Gençlik Kolları Başkan Adayı Atilla Gencer ve arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Her şey çok güzel olacak” dedi. /Haber Merkezi

Etiketler :
Genç CHP’lilerde Seçim Günüydü -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net