Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Bir Tepki de Vekillerden
Bir Tepki de Vekillerden
...
01-02-2020 05:00
GÜNDEM
0 Yorum
953 Okunma
Haberi Yazdır

TBMM Genel Kurulu’nda milletvekilleri, Avrupa Parlamentosu’nda Yunan milletvekili Ioannis Lagos’ın Yunan Adaları’ndaki göçmenlerin durumuna ilişkin oturumda, Türk bayrağını yırtmasına tepki gösterdi.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, “Bağımsızlığımızın simgesi, Milletimizin onuru Bayrağımıza çirkin saldırıyı yapan bu çirkin insan, asil ve aziz Türk Milleti”nin gözünde bir hiçtir. Türk Bayrağı sonsuza dek dalgalanırken bu çirkin eylem tarihin karanlıklarında yok olup gidecektir. Avrupa Parlamentosu Genel Kurulu’nda Şanlı Türk Bayrağımıza yönelik ırkçı, faşist ve provokatif saldırıyı şiddetle kınıyorum” dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik ise, “Bu bayrak, sizin şeritlerinize benzemez” dedi. Çelik’in paylaşımı şöyle:

 “Kendisine milletvekili diyen Yunan soytarısını kınıyor, tarih kitaplarında unutmak için çabaladıkları gerçekleri bir kez daha gözden geçirmesini tavsiye ediyor, aksi halde atalarının durumuna düşeceği konusunda kendisini uyarıyoruz.

Tarihin gördüğü en kutlu Millet olan bu Milletin, bu ülkenin bayrağına el uzatmak kimsenin haddine değildir..”  (Balikesir24saat.Com)

Etiketler :
Bir Tepki de Vekillerden -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net