Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Aydın’ın “Digital Marketing Applications” Adlı Kitabı Yayımlandı
Aydın’ın “Digital Marketing Applications” Adlı Kitabı Yayımlandı
...
19-01-2020 05:00
EĞİTİM
0 Yorum
650 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hatice Aydın’ın “Digital Marketing Applications” Adlı Kitabı Yayımlandı.

Teknolojide yaşanan hızlı gelişmeler, dijital pazarlama kavramını ön plana çıkararak kişisel ve ekonomik yaşamın vazgeçilmez bir aracı haline getirmiştir. Bu öneminden dolayı kitapta, dijital pazarlama konusu üç kısım ve on yedi bölüm olarak ele alınmıştır. İlk kısımda, dijital pazarlamanın nasıl geliştiği anlatılmıştır. İkinci kısımda, dijital pazarlama uygulamaları ve üçüncü kısımda dijital pazarlama trendleri ele alınmıştır.

Peter Lang Yayınevi'nden çıkan kitaptaki bölümler, dijital pazarlama uygulamaları alanında başarılı ve uzman araştırmacılar tarafından ele alınmıştır. Farklı üniversiteden birçok akademisyenin yer aldığı kitapta, üniversiteden Dr. Öğr. Üyesi Özer Yılmaz, Dr. Öğr. Üyesi Aysel Kurnaz, Dr. Öğr. Üyesi Orhan Duman, Dr. Öğr. Üyesi Hicran Özgüner Kılıç’ın birer bölümü bulunmaktadır. Ayrıca kitabın editörlüğünü yapan Doç. Dr. Hatice Aydın’a ait bir bölüm bulunmaktadır. Kitabın dijital pazarlama çalışmaları ile ilgili güncel kaynaklardan biri olması hedeflenmektedir. Çalışmaya katkıda bulunan tüm yazarları ve üniversitenin Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Hatice Aydın’ı tebrik ediyoruz. /Haber Merkezi

Etiketler :
Aydın’ın “Digital Marketing Applications” Adlı Kitabı Yayımlandı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net