Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > “İş’te İnsan” Konulu Seminer Düzenlendi
“İş’te İnsan” Konulu Seminer Düzenlendi
...
08-11-2019 07:28
GÜNDEM
0 Yorum
442 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma ve bölgesinde yaptığı başarılı çalışmalar ile dikkat çeken ProAjans Bandırma Ticaret Odası'nda "İş'te İnsan" konulu seminer düzenledi. 

Programın ilk konuşmacı konuğu TRT Radyosu spikeri, tiyatro yazarı ve eleştirmeni, diksiyon eğitmeni Zeynep Bayraktutan Diksiyon ve İletişim hakkında katılımcılara gündelik hayatta pratik olarak kullanılacak pek çok değerli bilgiler verdi. Bayraktutan, Türkçe’de, harfler, kelimeler ve cümleler doğru olarak nerelerde ve nasıl kullanılmalı gibi önemli konuları örnekler vererek anlattı. Günümüzde, yanlış kullanılan kelimeleri de tek tek örnekler vererek katılımcıları bilgilendirdi. Zeynep Bayraktutan’ın İnteraktif  söyleşisi salondaki katılımcıların alkışlarıyla noktalandı. 

Seminerin İstanbul dan gelen ikinci konuğu Gelişim ve Yönetim Danışmanı Koray Dağdelen müthiş enerjisi ile izleyen katılımcılara büyük keyif verdi. Dağdelen, "Hayal ettiklerimiz ile dile dökülen cümlelerimiz birbirine paralel olunca ve alışkanlıklarımızdan fedakarlık edince hayatımızın yönü nasıl değişir " sorularına eğlenceli şekilde cevaplar vermesiyle de dikkat çekti..

Katılımcıların alkışları eşliğinde Bandırma Ticaret Odası Genel Sekreteri Serap Özdemir'in konuşmacılara plaket sunması ile etkinlik sona erdi. /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
“İş’te İnsan” Konulu Seminer Düzenlendi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net