Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Çalışmanın Geleceği Konuşuluyor
Çalışmanın Geleceği Konuşuluyor
...
04-11-2019 07:28
EĞİTİM
0 Yorum
619 Okunma
Haberi Yazdır

10. Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları Kongresi Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde başladı. Kongrede, STK’lar ve Sendikalar çalışmanın geleceğini masaya yatırıyor.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Türk Metal Sendikası Araştırma ve Eğitim Merkezi’nin katkılarıyla Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda 3 gün sürecek kongrede Endüstri 4. 0’dan Toplum 5.0’A Çalışmanın Geleceği Sivil Toplum Kuruluşları ve Sendikaların masaya yatırıldığı toplantıda katılımcılar fikir ve görüşlerini belirtiyorlar.

Açılış, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi tanıtım filmi ve Protokol konuşmaları gerçekleşti.  Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nden Prof. Dr. Serap Palaz, Türk Metal Sendikası Genel Sekreteri Av. Taliphan Kıymaz, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Süleyman Özdemir, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli ile Ljubljana Üniversitesi’nden davetli konuşmacı olarak Doç. Dr. Valentina Franca katıldı. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde devam eden 10. Uluslar arası Sivil Toplum Kuruluşları kongresi 3 gün sürecek. /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Çalışmanın Geleceği Konuşuluyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net