Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Hırsızı Ayakkabısı Yakalattı
Hırsızı Ayakkabısı Yakalattı
...
11-09-2019 08:00
GÜNDEM
0 Yorum
194 Okunma
Haberi Yazdır

Balıkesir'in Gömeç ilçesinde geçtiğimiz günlerde gerçekleşen hırsızlık olayında, ayakkabı izinden yola çıkan polis titiz çalışması sonucunda zanlıları yakaladı.   
Gömeç İlçe Emniyet Amirliği Polis sorumluluk bölgesinde 30.08.2019 ve 07.09.2019 tarihlerinde meydana gelen 2 adet Motosiklet Hırsızlığı olayı ile ilgili olarak Polis Merkezi Amirliği ekiplerince 100'e yakın kamera görüntüsü incelenmiş, şahsın ayakkabısından yola çıkılarak yapılan çalışmalar sonucu şahıs yakalanmış, çalınan motosikletler sahiplerine teslim edilmiştir. 
30.08.2019 tarihinde Kemalpaşa Mahallesinde 10 … plakalı motosiklet, 07.09.2019 tarihinde ise Mithatpaşa Mahallesinde 10 … plakalı motosikletlerin çalınması olayları ile ilgili yapılan araştırmalar esnasında, her iki olayda şüphelinin kamufle olmak amacıyla yüzünü gizlediği, şüphelinin farklı kıyafetler giydiği fakat her iki olayda da şüpheli şahsın aynı ayakkabıyı giydiği ekiplerimizin 100'e yakın kamerayı detaylı olarak incelemesi sonucu tespit edilmiştir. Suç analizi yapılarak derinleştirilen çalışmalar sonrası her iki olayda da ayrıştırıcı tek özellik olarak göze çarpan ayakkabılar üzerinden yola çıkan ekipler şüphelinin S.S.Ç. M.G. olduğunu belirlemiş, şüpheliyi yakalayarak adli makamlara sevkini sağlamıştır. Çalınan motosikletler de Burhaniye İlçe Emniyet Müdürlüğüyle yapılan koordineli çalışma sonrasında bulunarak müştekilerine teslimi sağlanmıştır. /Haber Merkezi   

 

Etiketler :
Hırsızı Ayakkabısı Yakalattı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net