Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Kemal Kılıçdaroğlu “Vatan Sevgisi Damlayan Alın Teridir”
Kemal Kılıçdaroğlu “Vatan Sevgisi Damlayan Alın Teridir”
...
24-08-2019 09:00
GÜNDEM
0 Yorum
522 Okunma
Haberi Yazdır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hedefinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vardı. Kılıçdaroğlu “Vatan sevgisi saraylarda oturmakla olmaz. Vatan sevgisi damlayan alın teridir” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erdek’ten sonra Bandırma Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Tolga Tosun tarafından çiçeklerle karşılanan Kemal Kılıçdaroğlu, Belediye Başkanlığı makamına geçerek Başkan Tosun ile kısa bir görüşme yaptı. Kılıçdaroğlu, daha sonra Belediye önünde kendisini bekleyen yüzlerce vatandaşa hitap etti. Kılıçdaroğlu’na Bandırma’da CHP milletvekilleri Ahmet Akın, Seyit Tosun, Faik Öztrak, Muharrem Erkek,  Fikret Şahin ve Ensar Aytekin’de eşlik etti.

7 Kural Çerçevesinde Belediye Başkanlığı Yapacağız

Belediye önünde ilk konuşmayı yapan Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, ziyaretlerinden dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ederek, “Üzerimize düşen ağır sorumluluğun farkındayız. 160 bin nüfuslu Bandırma’ya en iyi şekilde hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katıp çalışıyoruz. Bandırma gerçekten Türkiye’nin en gözde ve gelişmeye yönelik önü açık olan önemli ilçelerden biri. Bize söylenen 7 altın kural çerçevesinde Belediye Başkanlığı yapacağız. Yükümüzün ağır olduğunun farkındayız, çok çalışacağız.” dedi.

Oy Versin Vermesin Herkese Eşit Davranacaksınız

Belediye Başkanı Tolga Tosun’un ardından konuşmasını gerçekleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “Gerçekten güzel bir ilçede yaşıyorsunuz. Genç ve yakışıklı bir belediye başkanınız var. Tüm belediye başkanlarına şunu söyledik. 7 ilke doğrultusunda belediye başkanlığı yapacaksınız dedik.  Çevrenizde bir çocuk eğer yatağa aç giriyorsa sizler yataklarınızda rahat uyuyamayacaksınız. Size oy versin vermesin herkese eşit davranacaksınız. Sadece hizmet etmek amacınız olacak.” diyen Kılıçdaroğlu konuşmasına su sözlerle devam etti.

Vatan Sevgisi Saraylarda Oturmakla Olmaz

“Bizler her şeyi söylemeye devam edeceğiz. Bandırma’dan şimdi soruyorum. Seni Ortadoğu bataklığına hangi egemen güçler soktu. Bizim bu bataklıkta ne işimiz vardı? Bana vatan, bayrak edebiyatı yapamazsın. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün partisinin koltuğunda oturan başkana bunu sana yaptırmam. Milliyetçiliği ayaklar altına aldım diyen, Süleyman Şah Türbesini kaçıran sen değil miydin? Türk askerinin başına çuval geçirilirken müzik notası mı verelim demedin mi? Silah ve palet fabrikasını 50 milyon dolar için başka ülkeye peşkeş çekenler milliyetçi olabilirler mi? Vatan sevgisi saraylarda oturmakla olmaz. Vatan sevgisi damlayan alın teridir” dedi.

Büyükşehirlerin Çoğunu Biz Kazandık

Bandırmalı vatandaşlardan yoğun ilgi gören CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel seçimlerde partisinin büyük bir başarıya imza attığını, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana gibi daha bir çok büyükşehirlerde de seçimi kazandıklarını, bundan sonraki hedeflerinin ilk yapılacak genel seçimlerde iktidar olmak olduğunu söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bandırma’yı ziyaretinde milletvekillerinin yanı sıra, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanı Necmi Sert, Bandırma Belediye Başkan Yardımcıları Metin Ok, Ozan Onur, İsmail Ay, CHP Belediye Meclis Üyeleri, önceki dönem CHP Balıkesir milletvekili Mehmet Tüm, önceki dönem Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza,  geçmiş dönem CHP Balıkesir milletvekili Sedat Pekel,  ile çok sayıda partililer hazır bulundu./Ahmet Türkmen – Umut Osman Sunci

Etiketler :
Kemal Kılıçdaroğlu “Vatan Sevgisi Damlayan Alın Teridir” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net