Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Erdek Belediyesini Ziyaret Etti
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Erdek Belediyesini Ziyaret Etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 22-23 Ağustos tarihlerinde Balıkesir’in İlçelerine düzenlediği ziyaret gezisi kapsamında Erdek’teydi. ...
24-08-2019 09:00
GÜNDEM
0 Yorum
495 Okunma
Haberi Yazdır

Coşkuyla Karşılandı

CHP lideri Kılıçdaroğlu şehre adım atar atmaz büyük bir halk coşkusu ve sevgisiyle karşılandı. Daha sonra sayın Kılıçdaroğlu ve beraberinde heyet Erdek Cumhuriyet Meydanı’ndan yürüyerek ilk olarak Erdek Belediyesini ziyaret etti.

Başkan Sarı Bir Teşekkür Konuşması Yaptı

Belediye Başkanlığı makamında kısa bir teşekkür konuşması yapan Hüseyin Sarı “Sayın Genel Başkanımıza ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Başkanım benim adaylık sürecimde yaşamış olduğum her türlü olumsuz durumlara rağmen bana inanması ve arkamda durarak beni tekrar aday göstermesi nedeniyle şükranlarımı sunuyorum. Biz Erdek Belediyesi olarak Cumhuriyetin değerlerinin korunması için her türlü çabayı gösteriyoruz. Şehrimizin insanlarına hizmet etmek önceliğimizdir. Merkezi yönetimden kaynaklanan birçok sıkıntıya rağmen bölgemize gelen yerli ve yabancı turistlerin de burada rahat tatil yapabilmeleri için her türlü zorluğa rağmen bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz.” dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu “Yardım Kültürünün Özelinde İnsana Yardım” Emek Var

Belediyede açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “10 bin kişiye göre bütçeniz varsa ve yazın bu sayı 50 bine çıkmasına karşın bütçeniz aynıysa belediyenin yaptığı fedakârlığı bundan daha güzel anlatan rakamlar bulamayız. Gerçekten de olağanüstü bir çaba harcıyorlar. Bu çabanın gereği olarak da gelen bütün yurttaşlara ve buradaki vatandaşlara iyi hizmet sunmak istiyorlar. Bölgenin güzelliklerini biliyorum. Her şeyiyle olağanüstü bir yer. Belediye başkanının görevi de bu güzelliği korumaktır. Ben hepinizin huzurunda özverili çalışmaları dolayısıyla sayın belediye başkanımıza teşekkür ederim. Zaman zaman büyük zorluklar yaşıyoruz ama çevre belediyelerden destek alıyoruz. Bütün mesele şu; bir belediye eğer kendi gücünü aşan bir sorun ile karşılaşırsa doğal olarak bizim CHP'li diğer belediyeler devreye giriyor ve yardım yapıyor. Bu da yardım kültürünün ne kadar önemli olduğunun ve bu yardım kültürünün özelinde insana yardım etmek olduğunun herkesin bilmesi gerekiyor” diyen sayın Kılıçdaroğlu sözlerini, bölgenin tarihsel açıdan da büyük öneme sahip olduğunu ve bu konuda ciddi çalışmaların devam edeceğini belirterek sonlandırdı.

Hüseyin Sarı’dan Kılıçdaroğlu’na Şehrin Anahtarı Verildi

Konuşmaların ardından seçilen Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı tarafından sayın Kılıçdaroğlu’na burada seçilen Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı tarafından şehrin anahtarı ve Erdek’in genel görünümünü simgeleyen çini işlemeli bir porselen tabak hediye edildi.

Erdek’teki temaslarını tamamlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu, gezi ziyareti kapsamında bulunan Bandırma ilçesine geçti. /Umut Osman Sunci – Baran Sayın 

Etiketler :
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu - Erdek Belediyesini Ziyaret Etti -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net