Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Rektör Özdemir’den Gümamed’e Ziyaret
Rektör Özdemir’den Gümamed’e Ziyaret
...
09-08-2019 11:23
GÜNDEM
0 Yorum
441 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Güney Marmara Aktif Medya Çalışanlar Derneğine ziyarette bulundu.

Dernek Başkanı Ali Osman Ata ve yönetim kurulu üyeleri İbrahim Aldemir, Ahmet Türkmen, Emel Moralı ve üyeler Barış Bilici ve Hakan Çapar tarafından karşılanan Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi hakkında gazetecilerle önemli bilgiler paylaştı.

Son yıllarda, Türkiye’nin tercihi Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi olduğunu söyleyen Özdemir; “Üniversitemizde şu an itibariyle Afrika kıtası dahil 43 farklı ülkeden 590 yabancı öğrenci eğitim görmekte. Malezya ve Endonezya’dan da eğitim almak için üniversitemize öğrenciler geldi. Hedefimiz, yabancı öğrenci sayımızı daha da artırmaktır” dedi. Bandırma basınıyla sürekli irtibatta olduklarını ve basının üniversite ile iyi bir diyalog içinde çalıştıklarını söyleyen Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Bandırma basınına övgüler yağdırdı. Dernek başkanı Ali Osman Ata’da, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin öğretime açılması ile birlikte Türkiye’nin her bölgesinden hatta yurt dışından dahi öğrencilerin tercih ettikleri üniversitelerden biri olduğunu söyledi. Ali Osman Ata, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile basın mensupları arasında yıllardır iyi ilişkiler çerçevesinde hareket edildiğini belirtti. /Ahmet Türkmen –Umut Osman Sunci

 

Etiketler :
Rektör Özdemir’den Gümamed’e Ziyaret -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net