Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > En Gizli Soruların Cevabı “Manara Tarot Sistemi”
En Gizli Soruların Cevabı “Manara Tarot Sistemi”
...
07-08-2019 17:10
GÜNDEM
0 Yorum
279 Okunma
Haberi Yazdır

 

Ünlü Astrolog ve Medyum Ferdi Bozduman, Manara Tarot Sisteminin ne olduğu ile İlgili bilgilendirmelerde bulunarak, “birçok gizli noktanın cevabını manara ile alabiliyoruz,” dedi.

Ünlü Astrolog ve Medyum Ferdi Bozduman, yaptığımız röportajda Türkiye’de sadece iki kişinin bakabildiği “Manara Tarot” İle ilgili açıklamalarda bulundu. Bozduman, “Manara bizim travmalarımızı çözen bir tarot sistemidir. Manara aracılığıyla çocukluğumuzdan, geçmişimizden getirmiş olduklarımızı tespit edebiliyoruz. Ayrıca partnerimizin kendinin bile farkında olmadan yansıttığı birçok noktayı da tespit edebiliyoruz,” dedi.

Bozduman, sözlerine şöyle devam etti, “Manara sistemiyle bakılan tarot daha çok seksüel olarak değerlendirilir. Şu da unutulmamalıdır ki bizler zaten çıplak olarak dünyaya geliyoruz. Bir toplumda cinsellik oturmamış ve çözülmemişse problem bu noktadan çıkmaktadır.

Örneklendirmek gerekirse mesela evleneceğimiz insanın hayatındaki birçok gizli noktanın cevabını manara ile alabiliyoruz. Bizi bloke edip durduran şeyleri ve çalışıp çözmemiz gerekenleri manara sistemiyle tespit ediyoruz. Manara benim çok keyif alarak okuduğum destelerden biridir ve Türkiye’de benimle birlikte sadece iki kişi bu sistemde tarot okuyabiliyor. Bu bir eğitim sürecidir. Çok sıkıntılı ve ciddi bir eğitim sürecinin karşılığıdır. Beden, beyin ve ruh bütünlüğü ile sevgiyle kalın.” /Umut Osman Sunci

Etiketler :
En Gizli Soruların Cevabı “Manara Tarot Sistemi” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net