Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Kudüs Müslümalarındır Vazgeçmeyeceğiz
Kudüs Müslümalarındır Vazgeçmeyeceğiz
...
05-08-2019 11:51
GÜNDEM
0 Yorum
407 Okunma
Haberi Yazdır

Mavi Marmara Gazisi Araştırmacı -Yazar Muharrem Güneş, o günlerde yaşanan olayları tüm çıplaklığıyla gözler önüne serdi.

Müslümanlara zimmetli Kudüs toprakları konulu söyleşiye katılan Mavi Marmara Gazilerinden Araştırmacı- Yazar Muharrem Güneş ve Zeliha Sertkaya, o günlerde yaşanan olayları aynı sıcaklık ve aynı heyecanla yaşarken, salondaki davetliler gözlerini kırpmadan izlediler.

Barış Manço Kültür Merkezi’nde Bandırma Genç Müsiad’ın organizesinde düzenlenen söyleşi, Kur’an-ı Kerim okuma yarışması Balıkesir birincisi Musab Zeki Mog’un Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Program , Genç Müsiad Bandırma Şube Başkanı Mücahit İnce’nin yaptığı açılış konuşması ile devam etti. Mücahit İnce,“ bu gece, ümmete emanet edilmiş toprakları anlatmakta dertlendiğimiz Müslümanlara zimmetli Kudüs toprakları programımızda bizim davetimizi kırmayıp teşrif eden bu uğurda Mavi Marmara Gazisi olan Araştırmacı- Yazar Muharrem Güneş’e teşekkür ederim” dedi.  Konuşmasını yapmak için mikrofona davet edilen Araştırmacı- Yazar Mavi Marmara Gazisi Muharrem Güneş, yaklaşık sahnede bir saat kalarak İsrail güçleri tarafından yapılan menfur saldırıları tüm detaylarıyla gözler önüne serdi.  Aynı zamanda, Mavi Marmara Gazisi olan Gönenli Zeliha Sertkaya’da o günlerdeki olayları anlatırken aynı heyecanı bir defa daha yaşamış oldu.

Programa, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, yönetim kurulu üyeleri Halife Kara, Halil Özümüt, Müsiad Bandırma Şube Başkanı Ali Şengül, Müsiad Bandırma Şubesi eski başkanlarından Ahmet Çömez, Ekrem Yüzbaşı ile davetliler katıldı. Program sonunda,Müsiad  Bandırma Şube Başkanı Ali Şengül, Araştırmacı-Yazar Muharrem Güneş’e plaket takdim ederken, Genç Müsiad Başkanı Mücahit İnce’de Ali Şengül,  Ahmet Çömez, Ekrem Yüzbaşı’ya katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi. /Ahmet Türkmen-Melek Babacan

 

Etiketler :
Kudüs Müslümalarındır Vazgeçmeyeceğiz -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net