Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Başkan Arslan’dan Kurban Kesim Kampanyası’na Destek
Başkan Arslan’dan Kurban Kesim Kampanyası’na Destek
...
04-08-2019 11:00
GÜNDEM
0 Yorum
187 Okunma
Haberi Yazdır

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Türk Kızılay’ı Edremit Şubesi’ne Kurban bağışında bulundu. 

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Herdan ve Belediye Başkanı Başdanışmanı Yusuf Karagöz,  Türk Kızılay’ın Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası’na destek vererek kurban bağışı yaptılar.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Türk Kızılay Edremit Şube Başkanı Himmet Bora, Türk Kızılay Edremit Şube Müdürü Kurban Öz ve yönetim kurulu üyeleri; Süleyman Şentürk, Mehmet Alumur, Adem Karakuş’u Edremit Belediye Başkanlığı makamında misafir etti.

Türk Kızılay’ın dünya genelinde yardıma muhtaç durumda insanlara yardım eli uzattığını belirten Selman Hasan Arslan,  “Kurban ibadeti toplumsal dayanışmayı ve yakınlaşmayı sağlaması bakımından çok önemlidir. Bu yıl Kızılay’a bağışta bulunarak kurban ibadetimi yerine getirmekten memnuniyet duydum. Türk Kızılay’a iyiliğe aracı olduğu için teşekkür ederim” dedi.

Türk Kızılay Edremit Şube Müdürü Kurban Öz’de tüm vatandaşları Türk Kızılay’a destek olmaya davet etti. Kurban Öz, “Bu yıl kurban organizasyonunu 51 ülkede gerçekleştireceğiz. İslami şartlara uygun, hijyenik ortamda hazırladığımız kurban kavurma konserveleri haline getirerek yıl boyunca ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürüyoruz.  Bu yıl hedefimiz, geçen yıllara göre daha fazla insana yardım ulaştırmak. Edremit Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan’a , Başkan Yardımcılarımız Tümdeniz Çelebi ve Ahmet Herdan’a, Edremit Belediye Başkanı Başdanışmanı Yusuf Karagöz’e destekleri için çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
Başkan Arslan’dan Kurban Kesim Kampanyası’na Destek -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net