Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Ayna Karşısında Neden Ağlanmaz?
Ayna Karşısında Neden Ağlanmaz?
...
02-08-2019 10:42
GÜNDEM
0 Yorum
315 Okunma
Haberi Yazdır

Ünlü Astrolog Ve Medyum Ferdi Bozduman, “Ayna Karşısında Neden Ağlanmaz?” Sorumuzu Cevaplayarak, “Olumsuz Ruh Haliyle Ayna Karşısında Zaman Geçirmek, Kişiyi Bloke Eder,” Dedi.

Asırlarca yıl öncesinden günümüze kadar gelen, “Ayna karşısında ağlanmaz,” sözünün gerçekte ne anlam ifade ettiğini, Ünlü Astrolog ve Medyum Ferdi Bozduman açıkladı. Aynaların tüm duyguları hapsettiğini ve öteki alemlerle bağlantılı olduklarını ifade eden Bozduman, “Ayna karşısında göz yaşı dökmek, sizi bloke eder maddi ve manevi her şeyi kapatabilir,” dedi.

Bozduman yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Ayna karşısında ağlamamak gerekiyor. Moralimiz bozuk olduğunda, aynaya uzun süre bakmamamız lazım. Bunun sebebi, aynanın tüm duygularımızı hapsediyor olmasıdır. Ayna kaydeder ve öteki alemlerle bağlantılıdır, onların yansımasıdır.

Ayna karşısında kötü bir enerjiyle durduğumuzda, ayna onları kaydeder ve ömür boyu göz yaşı dökmemize sebebiyet verebilir. Farklı varlıkların bize bulaşmasına ve kendi kendimize kara büyü yapmamıza sebebiyet verebilir. Hayatın parolası her zaman gülmektir.

Olumsuz bir ruh haliyle ayna karşısında gereğinden fazla zaman geçirmek kişinin bloke olmasına sebebiyet verir. Hayatında maddi ve manevi her şeyi kapatabilir.

Bir kişi ayna karşısında yarım saatten fazla durduğunda cinler alemine açılan bir kapı sağlanıyor. Bazı büyüler, ritüeller ve ayinler de ayna karşısında yapılmakta, davetler çağırılmaktadır.

Ayna güzeldir ve ona güzellikle bakalım. Ayna karşısında iyi olduğunuz bir ruh haliyle durun ki, o alemde öyle yer edinsin. O alemde sizlere iyileri yansıtsın.

Bir de uyarıda bulunmak istiyorum, kırık aynaları kesinlikle evinizde tutmayın. Çünkü bir ayna kırıldığı zaman ve gereğinden fazla evde duruyorsa, o evde çok ciddi çatışmalar, bereketsizlikler ve kazalar olur.”/Umut Osman Sunci - Özlem Kurt

Etiketler :
Ayna Karşısında Neden Ağlanmaz? -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net