Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Öztürk, “Bandırmaspor İle Birlikte Mesleğimi Ve Spor Sevdamı Harmanladım”
Öztürk, “Bandırmaspor İle Birlikte Mesleğimi Ve Spor Sevdamı Harmanladım”
...
08-07-2019 10:25
SPOR
0 Yorum
821 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırmaspor Yönetim Kurulundaki tek kadın isim olan Merve Kınık Öztürk, Hevesli ve İnançlı olduklarını belirterek, “İnşallah Şampiyonluk Kısa Zamanda Bizimle,” dedi.

Bandırmaspor’un tanıtım ve sosyal medya uygulamalarını yürütecek Yönetim Kurulu Üyesi Merve Kınık Öztürk ile özel bir röportaj gerçekleştirdik. Bandırma’da bir reklam ajansı işleten ve kendisi için Bandırmaspor’un bir zirve olduğunu kaydeden Öztürk, “Bu heves şampiyonluğu getirecek,” dedi.

Öztürk, röportajımızda şunları söyledi, “15 yıllık bir sektör deneyimimiz var ve ajansa en son köprü konumu olan Bandırma’da devam etmek istedik. 2017’nin son çeyreğinde açıldık ve reklamcılığın ne olduğunu, nasıl uygulanması gerektiğini yaymak için burada bulunuyoruz. 2 yıldır da güzel işlere imza attık. Herkesin sevdiği işi yapması çok önemli.

Bandırmaspor’a girişimiz bizim aslında yarı Bandırmalı oluşumuzdan kaynaklanıyor. Her işin bir aşkı olur derler ya, spor da bir aşk insanda. Çünkü mesleğimi ne kadar çok seviyorsam, sporu da bir o kadar çok seviyorum. Gençlik dönemde voleybol geçmişi olan bir insanım. Galatasaray’da oynadım. Hocalarımı çok seviyorum ve kendilerine selamlarımı iletiyorum.

Daha sonra kendime odaklandığım için sporu biraz geride bıraktım. Keşke yapmasaydık dediğim zamanlarım da oldu. Şimdi ikisini birlikte götürüyorum. Bandırmaspor ile birlikte mesleğimi ve spor sevdamı harmanladım diyebilirim. Bandırmaspor 1965’ten bu yana marka olmuş ve biz de artık “Bandırmalıyız,” sloganı ile yola devam ediyoruz. Bu sloganı ekip olarak ortaya çıkardık. Bütün proje ve planlar da bunun üzerine kuruldu. Markanın kendi algısını yaratması ve kurumsallaşması uzun bir süreç. Biz şu an temel yapıyı oturtmak için buradayız.

Bandırmaspor’un taraftarıyla birleştiği bir enerji olmasını istiyoruz. Dijital ortama ve sosyal medyaya önem vereceğiz. Resmi hesaplarımızı öne çıkaracağız. Bütün haberlerin ve gelişmelerin bizim tarafından duyurulacağını söylüyoruz. Basın toplantımızda da bu şekilde yer aldı. Bütün görseller ve genel tasarımlar olsun planlıyoruz. Yeri gelecek taraftarlarımızla, yeri gelecek futbolcularımızla röportajlarımız olacak. Farklı haberler yapacağız. Bandırmaspor’un gerçek bir spor kulübü olarak tamamıyla bütünleşmesini istiyoruz. Hiçbir şey havada kalmayacak. Biz bunu vurgulamak istiyoruz.

Sporu herkese sevdirmek istiyoruz. Çocuklarımızı önemsiyoruz. Kendilerini ortaya çıkarmalarını istiyoruz. Bu Bandırmaspor’un içindeki yönetim ile alakalı bir durum olacak. Başkanlarımız, hocalarımız, teknik ve sportif direktörümüz bu konuda çok destekçiler. Herkesin enerjisi çok yüksek.

Bandırmaspor’un bundan sonraki yönetimi sıfırdan toparlandı. Bizim de bu konuda katkımız inşallah büyük olacak. İnançlıyız, insanlar inandığı şeyler doğrultusunda güzel işlere imza atıyorlar. Hepimiz kendi alanında profesyonel olarak iş yürütüyoruz. Bundan sonrasında şampiyonluğa oynuyoruz diye biz inandık. Herkes bunun inancında. Biz ajans olarak zirveyi görmeyi hedeflediğimiz için buradayız.

Futbolcularımızda ve takıma gelmek isteyenlerde büyük bir heves var.  Bu heveste zaten şampiyonluğu getiriyor. Bu inanç karşıya da geçerse gerçekten Bandırmalı olan herkes bir taraftar olarak ortaya çıkar. Şampiyonluk kısa zamanda bizimle inşallah diyorum.

Bandırmaspor yönetimindeki konumumuzla beraber, voleybol takımı da bizim sorumluluğumuzda olan bir proje. Eski anılarımı canlandırarak voleybolcu arkadaşlarımızı seçeceğiz. Bakarsınız voleybolda şampiyon oluruz. Spor çok önemli ve önemli olan bunu aşılamak. Gençlerimizin buna ihtiyacı var. Bunu toparlayacağımıza inanıyoruz. Her yönden desteklersek ve bütün bir Bandırma olarak işin içerisine bakarsak, ne mutlu bize ki şampiyonluk neden gelmesin.” /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Öztürk - “Bandırmaspor İle Birlikte Mesleğimi Ve Spor Sevdamı Harmanladım” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net