Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Ahmet Edin’e Başkanlık Yakışır!
Ahmet Edin’e Başkanlık Yakışır!
...
10-06-2019 10:00
SPOR
0 Yorum
1431 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırmaspor’da yapılacak kongrede başkan adaylığı için iş insanı Ahmet Edin’in isminin geçmesi Bandırmaspor taraftarlarında heyecan yarattı.

Bandırmaspor’da geçtiğimiz sezon başkan seçilen Göksel Karlahan’ın tekrar aday olmayacağını açıklamasından sonra kim veya kimlerin aday olacağı merak konusuydu.

Bilindiği üzere; Bandırmalıların ve taraftarların da tam desteğini alarak geçtiğimiz sezon Bandırmaspor kulüp başkanı olan Göksel Karlahan ve yönetim kurulu yaşanılan her türlü olumsuzluklara rağmen takımı son hafta gurupta tutmayı başardılar. Aslında sezon başından beri var olan ve her geçen hafta büyüyerek artan ve halı altına süpürülen sorunlar son bir aydan beri Bandırmasporumuzun hiç haketmediği şekilde kamuoyuna yansıdı. Bu sorunların başında yönetim kurulundaki uyuşmazlıklar, futbolcu yönetici kavgaları, Bandırmaspor üzerinden bazı çıkarları olan gurupların destekten çok köstek olmaları geliyor. Bu sorunlardan bıkan Bandırmalı ve Bandırmasporlu taraftarlar her şeyi geride bırakıp yeni bir yönetim anlayışı ile vizyonu, misyonu, kalitesi olan yeni bir yönetimle Bandırmaspor’un yönetilmesini istiyorlar. Bu nedenle

Ahmet Edin’in başkanlığa yakışacağı ve başarılı olacağı hemen her kesim tarafından kabul edilen bir gerçek halini almış durumda.

Kararsız olan Ahmet Edin’in Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı tarafından ikna edilmeye çalışıldığı, bu hususta her türlü desteğini vereceğini kendisine ilettiği, ayrıca daha önce Bandırmaspor’da başkanlık yapmış ve yönetimlerde görev almış kişilerle de bir dizi toplantılar yaptığı, onlarında desteğini alarak büyük bir konsorsiyumla Ahmet Edin’i destekleyecekleri, Ahmet Edin’in de bu kadar destek karşısında aday olacağı da alınan bilgiler arasında.

Kongre için bu çalışmalar yapılırken Bandırma Belediyesinin çiçeği burnunda başkanı Tolga Tosun’un da Bandırmaspor’a ne kadar sahip çıkacağı da bir başka merak konusu. Taraftarlar, belediye başkanlığı adaylık dönemlerinde maçlara giderek maçları da taraftarlarla birlikte tribünde izleyen Tolga Tosun’un Bandırmaspor noktasında projelerini, sahip çıkıp çıkmayacağını, samimiyetini, desteğini gösterip göstermeyeceğini şimdi görmek istiyorlar. Marmara Medya Gurubu olarak bekleyip göreceğiz. Bizim için önemli olan şahıslar değil, Bandırmasporumuzun başarısı ve isminin tüm Türkiye’de anılmasıdır. Medya Gurubu olarak Ahmet Edin’in ve oluşturacağı yönetimin Bandırmaspor’da başarılı olacağına inanıyoruz ve Bandırmaspor’da kim ki bir taş üstüne bir taş daha koyarsa destekleyeceğimizi de belirtmek istiyoruz.

Etiketler :
Ahmet Edin’e Başkanlık Yakışır! -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net