Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Üç Kutlama Birden!
Üç Kutlama Birden!
...
08-01-2019 09:01
GÜNDEM
0 Yorum
132 Okunma
Haberi Yazdır

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, doğum gününü Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit’inde katıldığı yemekte kutladı.  Gecede BUBYO Müdürü M.Oğuzhan İlban’ın profesörlük unvanı ile Balıkesir Üniversitesi’ne Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. İlter Kuş’un yeni görevi de kutlandı.

Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu (BUBYO) Müdürü M. Oğuzhan İlban’ın profesörlük unvanını kutlamak için verdiği yemeğe, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, Körfez’deki ilçelerin kaymakam ve  belediye başkanları ile protokol üyelerinin  yer aldığı yaklaşık 100 kişi katıldı. Hem İlban’ın profesörlük unvanının hem Balıkesir Üniversitesi’ne Rektörlüğüne yeni atanan Prof. Dr. İlter Kuş’un yeni görevinin hem de Başkan Uysal’ın doğum gününün kutlandığı gece renkli görüntülere sahne oldu.

Mumları Birlikte Üflediler

Yemekle başlayan gece, BUBYO Restoranında gerçekleştirildi. Yemeklerin yenmesinin ardından Başkan Uysal için özel hazırlanan ve üstünde Yargıtay Başkanı Cirit ve BUBYO Müdürü İlban ile fotoğrafının yer aldığı pasta kesildi. Başkan Uysal pastayı Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile birlikte üflerken, yapılan bu jest için de herkese teşekkür etti Gün boyunca birçok telefon ve mesaj aldığını belirten Başkan Uysal, şunları söyledi:

“Bu akşam buraya gelerek bizleri onurlandıran herkese teşekkür ediyoruz. Aslında bu akşam değerli hocamız Oğuzhan Beyin profesörlük unvanını kutlamak için bir araya geldik. Kendisinin başarılarının daim olmasını diliyorum. Ayrıca Rektörümüz Sayın Prof. Dr. İlter Kuş’a yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Doğum günüm vesilesiyle yapılan bu jest beni çok memnun etti. Başta Başkanımız Sayın İsmail Rüştü Cirit’e ve tüm protokolümüze ve dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Tüm gün Burhaniyeli hemşerilerim ve tüm sevenlerim gerek telefonla aradılar gerekse sosyal medya hesaplarımdan mesajlar attılar, makamıma gelerek doğum günümü kutlayanlar oldu, mesai arkadaşlarımın jestleri oldu. Ben, beni düşünen ve sevgisini, saygısını belirten herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Mesaj atan herkese tek tek cevap vermeye çalıştım ama o kadar fazla kişi olunca mutlaka atladığım kişiler olmuştur. Onlar da kusura bakmasınlar. İyi ki varsınız, bu sevginize her daim layık olmaya çalışacağım”

Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ;  “Ülkemizin bu denli değerli insanlara her daim ihtiyacı vardır. İlk olarak bizleri bugün ağırlayan Sayın İlban’ın başarılarının devamını diliyorum. Balıkesir Üniversitesi Yeni Rektörü Prof. İlter Kuş’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Çalışkan ve gönüllere girmiş Belediye Başkanımız Necdet Uysal’ın ise yeni yaşını kutluyorum. Ülkemiz şu anda bugüne kadar ulaşamadığı hedeflere ulaşmış ve savunma sanayinde önemli gelişmelere adım atmıştır. Her alanda gelişmeye ve yenilenmeye açık olan güzel ülkemizin bu gibi değerli insanlara her daim ihtiyacı vardır. Burada olan herkese ve bizleri ağırlayanlara çok teşekkür ediyorum” dedi.

BUBYO Müdürü Prof. M. Oğuzhan İlban ise, yeni unvanını kutlama vesileyle davet ettiği, heyecanını paylaşan herkese teşekkür etti.  Sefer Talay/Burhaniye

Etiketler :
Üç Kutlama Birden! -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net