Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Bizimki Makam Değil Vatan Sevdası
Bizimki Makam Değil Vatan Sevdası
...
05-12-2018 09:23
GÜNDEM
0 Yorum
314 Okunma
Haberi Yazdır

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma Belediye Başkanı Aday Adayı Hüseyin Ovak, göreve talip olmasının tek nedeninin Bandırma’ya hizmet etmek olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvurusunu önce Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Teşkilatına yaptığını, ardından İl teşkilatına daha sonra da genel merkeze yaptığını ifade eden Hüseyin Ovak, 15 Aralık tarihi itibariyle netlik kazanacak adaylar listesinde kendi isminin açıklanmasıyla birlikte ekibiyle sahaya ineceğini ve gece gündüz durmadan çalışıp Bandırma Belediye Başkanlığını Milliyetçi Hareket Partisine kazandıracağını iddia etti. Ovak” bizimki makam sevdası değil, makam sevdasıdır. Ben masa başında oturmayacağım, sürekli sahada, halkın ve hizmetin içinde olacağım” dedi.

“Bandırma’yı seviyoruz, Bandırma’ya sevdalıyız”

31 Mart 2019 da yerel seçimler yapılacak. Bu seçim Bandırmamız için çok önem arz ediyor. Çünkü 10 yıllık bir CHP iktidarı var, bundan önce de 5 yıllık da AK Parti iktidarı vardı. Son 5 yıldır da Büyükşehirde AK Parti iktidarı var. Bandırmalı bir değişim arıyor. Bandırma’da sorunlar artmış ve kilitlenmiş durumda, çözümlenmeyen, çözümlenemeyen sorunlar var. Bandırmalı bir çıkış arıyordu, biz de bu çıkışa çare olabiliriz mantığı ile aday olduk. Bandırma’yı seviyoruz, Bandırma’ya sevdalıyız. Sabahlara kadar Bandırma için ne yapabiliriz bunu düşünüyoruz. Bu düşüncelerle Milliyetçi Hareket Partisi’nden belediye başkan aday adayı oldum. Daha sonra bu aday adaylığımızı projelerimizle birlikte İl Başkanımız Orhan Dereli’ye de bildirdik ve müracaat ettik. Dün itibari ile İl Başkanımız Orhan Dereli, Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylarımız Argun Atıcı, Mahmut Ayan ve diğer ilçelerin adayları, Karesi Belediye Başkan aday adayı Suat Par başta olmak üzere hep birlikte genel merkezimizi ziyaret ettik. Genel merkezde Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz’a projelerimizi ve aday adaylığı müracaatımızı verdik. Daha sonra Kadir Şekerci, Semih Yalçın ile istişarede bulunduk. En son Genel Başkanımızı ziyaret ettik. Balıkesir için yapılabilecekleri konuştuk. Şu anda aday adayı olarak MHP’de bir tek ben varım ama bu çıkmayacak anlamına gelmez, süreci bekleyeceğiz. Başka aday adayı olacak arkadaşlar da çıkabilir. Bunlar bize memnuniyet verir. MHP’nin teveccüh gösterildiğini işaret eder. Hangi arkadaşımız daha uygunsa teşkilatımız onu belirler, biz de bizden başka bir arkadaş aday olursa onun yanında birlikte seve seve mücadelemizi verir ve Bandırma’ya yapabileceğimiz katkıları sonuna kadar yaparız.

“Milliyetçi Hareket Parti’nin bir teşkilat disiplini vardır”

İl Başkanımız Orhan Dereli 15 Aralık tarihinde adayları açıklayacağını söyledi. MHP’nin bir teşkilat disiplini vardır. Teşkilat karar verdikten sonra yani adaylar açıklandıktan sonra sahaya ineceğiz. Projelerimizi vatandaşlarımıza, Bandırmalılara anlatacağız. Ben Bandırma’da fark yaratacağımızı düşünüyorum. Şuanda aldığımız izlenimler bu yönde. Bandırmalılar, CHP, AKP çekişmesinden yani Bandırma Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi arasındaki kısır çekişmeden ve kör dövüşünden bıkmış durumda. Bu sebeple Bandırma’ya çok hizmet de gelmiyor, Bandırma bu hizmetsizliği hak etmiyor. O yüzden biz bir çare olabilmek için projelerimizi vatandaşlarımıza anlatacağız ve gönüllerine, kalplerine girmeye çalışacağız. İnşallah onların oyları ve teveccühü ile Bandırma Belediyesi’ni kazanacağız. Bizim kazanmamızdan daha önemlisi, Bandırma kazanacak, Bandırmalılar kazanacak. Ahmet Türkmen

Etiketler :
Bizimki Makam Değil Vatan Sevdası -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net