Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Erdal Kocagöz, “Şu An Piyasa Alım Ölçüsünde”
Erdal Kocagöz, “Şu An Piyasa Alım Ölçüsünde”
...
03-12-2018 09:14
GÜNDEM
0 Yorum
279 Okunma
Haberi Yazdır

“Erdal Kuyumculuk” İşletme Sahibi Deneyimli Kuyumcu Erdal Kocagöz, Yatırım Yapmak İsteyenlere Seslenerek, Şu An Piyasaların Alım Ölçüsünde Olduğunu Söyledi.

Altın Ve Döviz Piyasasını, “Erdal Kuyumculuk” İşletme Sahibi Deneyimli Kuyumcu Erdal Kocagöz ile Değerlendirdik. Kocagöz, altın ve dövize yatırım yapmak için doğru zaman olduğu bilgisini vererek, “Şu an tam bir alım zamandır,” dedi.

Kocagöz, yaptığımız röportajda şunları söyledi, “Dış piyasalardaki dalgalanmalar Türkiye’ye de yansıyor. Bu durumdan da vatandaşlarımız bazen olumlu bazen ise olumsuz etkileniyor. Bildiğiniz gibi 7 lirayı gören dolar şu an itibariyle 5,13 seviyelerine kadar geriledi. Vatandaşın 420 liraya sattığı çeyrek altın ise şu an 330 liraya satılıyor.

Şu an seyreden rakamlar, bozdurulan altın ve dövizlerin tekrar yerine koyulabileceği anlamına geliyor. Şu an piyasa alım ölçüsündedir. Vatandaşlarımız bunu fırsata çevirebilirler. Yatırım yapmak isteyenler şu an dövize ve altına yönelebilir. Şu an tam bir alım zamanıdır.

Şu bilgiyi de vermek istiyorum. Bandırma altında çok iyi bir fiyatlama ile çalışıyor. Alım ve satım arasında en uygun şekilde işlem yapılıyor. Öğreneğin, cumhuriyet altınında alım ve satım arasında 10 lira kadar fark oynarken küçük altında ise 1-2 liralık fark oluyor. Vatandaşlarımız fiyatlar bu pozisyondayken alım yapabilir, bu fırsatı değerlendirebilirler.

Doların gevşekliğinden dolayı pırlantaya da çok büyük rağbet var. Biz aynı zamanda Blue Diamond bayii olarak satışlarımızın çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. En iyi fiyat garantisini de verdiğimiz için pırlantaya yönelişler olabiliyor.” Haber: Umut Osman Sunci – Esra Güven

Etiketler :
Erdal Kocagöz - “Şu An Piyasa Alım Ölçüsünde” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net