Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Metin Ok, “Ben Hazırım, Kadrolarım Hazır”
Metin Ok, “Ben Hazırım, Kadrolarım Hazır”
...
02-11-2018 09:01
GÜNDEM
0 Yorum
228 Okunma
Haberi Yazdır

Belediye Başkan Aday Adayı Metin Ok, Bandırma’ya Olan Vefa Borcunu Ödemek İçin Görevini En İyi Şekilde Yerine Getireceğini Söyleyerek, “Ben Hazırım, Kadrolarım Hazır,” Dedi.

Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Metin Ok, yaptığımız röportajda aktif siyasete belediye başkanı olarak devam etmek istediğini belirtti.  Metin Ok, Bandırma’yı ve Bandırmalıları çok sevdiğini ifade ederek hizmet etmek için göreve hazır olduğunun altını çizdi.

Metin Ok konuşmasında şu ifadelere yer verdi,“Cumhuriyet Halk Partisi’nde 2010 yılında yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım. Kısa bir süre sonra da STK’lardan sorumlu başkan yardımcısı görevine getirildim. Gönüllü olarak Sunullah Mahallesi’ni almıştım. Sunullah Mahallesi’nde o dönem gerçekten çok örnek bir çalışma yapmıştık.

2012 Mart Ayı’nda Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı görevini yapmanın gururunu yaşadım. 2013 Eylül Ayı’nda da Genel Merkez’den gelen genelge gereği belediye başkan aday adayı olmak adına görevimden istifa ettim.  İlçe başkanı olduğum dönemde de güzel çalışmalar yapmış, sıkmadık el bırakmamıştık. Amacımız özellikle köylerde seçimden seçime gelen parti profilini silmekti ve çok başarılı da olmuştuk.

Şimdi de aktif siyasete Belediye Başkanı olarak devam etmek istiyorum. Kısmet olursa bu görevi yapacağım. Eğer görev verilirse bu memlekete seve seve hizmet etmeye niyetliyim. 33 senedir Bandırma’dayım. Bu memlekete olan vefa borcumu ödemek için bir fırsat bulabilirsem görevimi en iyi şekilde yerine getirmeyi istiyorum.

Doğal yapımda, mayamda insanları sevmek var. Kimi zaman tanıyamadığım biriyle karşılaşıyorum ve bana diyor ki, “Sen filan zamanda bana bir iyilik yapmıştın.” İnanın anlatılınca hatırlıyorum ama iyilik yap denize at diyorlar ya herhalde bunun da karşılığı şimdi çıkmaya başladı. Toplumun geniş kesiminde böyle bir izlenim bıraktıysam ve toplum da beni bu görevde görmek istiyorsa ben hazırım, kadrolarım da hazır. Her şeyden önce beyin olarak hazırım. Bandırmalılar bana güvendiği ve yetki verdiği sürece ben bu işi yaparım.

Her şeyden önce bu partinin emek veren insanları mutlaka hak ettiği yerlere getireceğine inanıyorum. Diğer taraftan Genel Merkez’in iradesiyle ya da partililerin isteği doğrultusunda ön seçim olsun diyorlarsa ben ona da varım. Hatta bir kampanya düzenlenirse ilk imzayı ben atarım.

Ben bu işi layıkıyla yapmaya adayım. Eğer görev verilirse alnımın akıyla görevimi tamamlamaya çalışırım.”/Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Metin Ok - “Ben Hazırım - Kadrolarım Hazır” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net