Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > BANDIRMA ROTARY RYLA HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
BANDIRMA ROTARY RYLA HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
...
13-10-2018 10:00
GÜNDEM
0 Yorum
380 Okunma
Haberi Yazdır

Rotary’nin 18-26 yaş gençlere yönelik liderlik ve kişisel eğitim programı olan RYLA programının ilki 12-14 Ekim tarihlerinde Teknoloji, İnovasyon ve Liderlik temasıyla Bandırma Rotary Kulübü’nün öncülüğünde yapılıyor.

Rotary 2440. Bölge Federasyonu RYLA (Rotary Yarının Liderlerini Arıyor) Komitesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen seminerler Bandırma Rotary Kulübü öncülüğünde başladı. “Teknoloji, İnovasyon ve liderlik” teması ile düzenlenen RYLA seminerinde izlenecek yöntemlerin belirlenmesi amacıyla Grand Asya Otel’de toplantı düzenlendi.

Toplantıya Rotary 2440. Bölge Genç Kuşaklar Komiteleri, 2240.Bölge Guvernörü Alâeddin Demircioğlu, GLDB Ender Levent Özkuşçu, Bandırma Rotary Kulübü Başkanı Rotaryan Halit Emiroğlu, Bandırma Rotary Kulübü Eski Dönem Başkanı Kurtuluş Temur ve genç rotary üyeleri katıldı.

Toplantıda Bandırma Rotary Kulübü Başkanı Rotaryan Halit Emiroğlu açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Emiroğlu “ Biz bu göreve talip olduğumuzda konumuzda Teknoloji, İnovasyon ve liderlik olarak seçtik. Bu kavramlar çokça hayatımıza girdi. Rotary Kulübü, liderliğin olmasını istediği bir dal.  Her birimiz birer lider adayıyız. Bu eğitimlerden çok dolu dolu ayrılacaksınız. Geç saatlere kadar çok yoğun programlar bizi bekliyor. En önemlisi buradan muhteşem dostluklar biriktirerek ayrılacağız. Katılım sağladığınız için çok teşekkür ederim,” dedi.

Türkiye’nin farklı illerinden gelen gençlerin davet edildiği 3 gün süreyle eğitim görecekler./Serhat Barış-Umut Osman Sunci

Etiketler :
BANDIRMA ROTARY RYLA HAZIRLIKLARINA BAŞLADI -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net