Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > İYİ Parti Balıkesir “İyilik Kervanı” Tüm Hızıyla Çalışıyor
İYİ Parti Balıkesir “İyilik Kervanı” Tüm Hızıyla Çalışıyor
...
13-10-2018 10:00
GÜNDEM
0 Yorum
160 Okunma
Haberi Yazdır

İYİ Parti Balıkesir İl Yönetimi, Genel Başkan ve Genel Merkezin sosyal projelerinden biri olan “İYİLİK KERVANI” çalışmalarını tüm ilçelerde devam ettiriyor.

Başta Balıkesir merkezde olmak üzere körfez bölgesinden Balya İlçe Başkanı Nuri Çoban, İvrindi İlçe Başkanı Sefer Özen, Havran İlçe Başkanı Mehmet Saraçoğlu, Edremit İlçe Başkanı Mehmet Emin Karabulut, Gömeç İlçe Başkanı Şener Şen, Ayvalık ilçe Başkanı Mehmet Amaç, Burhaniye İlçe Başkanı Erdoğan Kahya başkanlıklarında ilçelerin yönetim kurulu üyeleri ve parti üyeleri ile birlikte geçtiğimiz hafta yoğun bir çalışma gerçekleştirdiler.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Üyelerimizin tavsiyeleri ile çıkılan bu yolda, ilçelerimizin mahalle ve köylerindeki vatandaşlarımızın sorunları dinlenmiş, birer rapor halinde Genel Başkan ve Genel Merkezimize iletilmek üzere İl Başkanlığımızca ivedi şekilde değerlendirmeye alınmıştır. İzlenimlerimiz ile görülmüştür ki; yerelde ve genelde yayın yapan havuz ve yandaş medyası sorunları belgeleri ile kamuoyunu bilgilendirmek yerine, vatandaşlarımızı oyalamakta, çare ve çözüm yerine saraya, ihtişama, sultana bak politikası izlemektedirler. Yine şahit olduğumuz vatandaşların İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in cesur yürekle dile getirdiği ülke sorunları ve çözüm önerilerini, İYİ Parti Milletvekillerinin ve T.B.M.M. grubunun sözlü ve yazılı soru önergelerinin takip ve takdir ettiklerini ifade etmeleri bizleri ziyadesi ile sevindirmiş, yüksek moral ve motivasyon olmuştur. Bilinsin isteriz ki; Balıkesir ve Türkiye’nin sorunları ne olursa olsun üstesinden gelebilecek lider kadro ve bilgi donanımlarımızla çözeceğimize ve bu zor günleri birlik beraberliğimiz ile aşacağımıza söz veriyoruz”.

Etiketler :
İYİ Parti Balıkesir “İyilik Kervanı” Tüm Hızıyla Çalışıyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net