Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Yurttaş Bakkal, “Yurtlarda Terör Lehine Propaganda Yapan Öğrenciler Var”
Yurttaş Bakkal, “Yurtlarda Terör Lehine Propaganda Yapan Öğrenciler Var”
...
12-10-2018 10:46
GÜNDEM
0 Yorum
367 Okunma
Haberi Yazdır

Onyedi Eylül Üniversitesi’nde Okuyup Bandırma’daki Devlet Yurtlarında Kalan Terör Örgütleriyle Bağlantılı Öğrenciler Bulunduğunu Belirten MHP Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Yurttaş Bakkal, Yetkililerin Acilen Harekete Geçmesi Gerektiğini Söyledi.

MHP Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Yurttaş Bakkal, gündemi sarsacak bir açıklama yaparak yetkililere seslendi. Bandırma’daki devlet yurtlarında terör örgütleriyle bağlantısı olup terör propagandası yapan öğrenciler olduğunu kaydeden Bakkal, acilen önlem alınması gerektiğini vurguladı.

Bakkal açıklamasında şu sözlere yer verdi, “Onyedi Eylül Üniversitesi’ne okumak için gelen ve Kredi Yurtlar Kurumu’nda ikamet eden, terörle bağlantısı olan, terör lehine propaganda yapan öğrenciler var. Bu bir iddia değil gerçektir. Kredi Yurtlar Kurumu ve Onyedi Eylül Üniversitesi idarecilerin, Bandırma’da söz sahibi olan yetkililerin bu konu üzerinde acil olarak çalışmasını arz ediyorum. Aksi takdirde adı ne olursa olsun terör örgütüyle bağlantılı bu insanların huzur bozucu hareketlerini görür ve yaşar isek üzülürüz. Problemi çözecek olanların bu konuda acil olarak önlem almasını arzu ediyorum. Bu konuya kamuoyunun dikkatini çekmek istiyorum. Bu öğrencilerin acilen tespit edilip gerekli hukuki işlemlerin yapılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Aksi halde bunun yansımaları çok daha tehlikeli ve üzücü olur.

Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı iki adet kız öğrenci yurdunda bununla ilgili problemler var. Bu yurtların yöneticilerinin konuya duyarlılık göstermesi lazım. Aynı şekilde erkek yurtlarında da problemler olabilir. Yurtların bu konuda bilgisi olsaydı, bu yurtlardaki öğrenci yapısının huzursuz olmaması gerekirdi. Biz Milliyetçi Hareket Partisi mensupları olarak bu konuda hassasız. Terörün her zaman karşısındayız. Bu yurtların yöneticileri konu hakkında bilgi almak isterlerse bizlere ulaşabilirler. Biz gerekli bilgileri kendilerine veririz.”/ Haber: Umut Osman Sunci – Serhat Barış

Etiketler :
Yurttaş Bakkal - “Yurtlarda Terör Lehine Propaganda Yapan Öğrenciler Var” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net