Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Bandırma Meslek Yüksekokulu Öğrencileri’nden “Sosyal Kooperatif Tanıtım ve Eğitim Treni” Ziyareti
Bandırma Meslek Yüksekokulu Öğrencileri’nden “Sosyal Kooperatif Tanıtım ve Eğitim Treni” Ziyareti
...
11-10-2018 10:54
GÜNDEM
0 Yorum
192 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Meslek Yüksekokulu öğrecileri, Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Sayın Arif Sami Seymenoğlu'nun katılımı ve konuşmasıyla 1 Ekim Pazartesi günü Ankara'dan yola çıkan ve 4 Ekim Perşembe günü Balıkesir’e gelen "Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni"ni ziyaret etti.

Tren, 4 Ekim Perşembe sabahı Balıkesir tren garında yapılan törenle karşılandı. Daha sonra Salih Tozan Kültür Merkezi Salonu’na geçildi. Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Uzmanı Rabia Gökçen Korkmaz, katılımcılara sosyal kooperatifçiği ve önemini anlattı. “Başka Bir Okul Mümkün Derneği” temsilcisi Levent Kahraman da kooperatifin çalışmalarından bahsetti. 
Öğleden sonra Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda  "İlham Verenler" söyleşisi başladı. Yöneticiliğini Balıkesir Üniversitesi’nden Prof. Dr. Sabri Kocakülah’ın yaptığı söyleşiye Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü adına Rabia Gökçen Korkmaz, “İhtiyaç Haritası” adına Yağmur Taşdemir, “Başka Bir Okul Mümkün Derneği” adına Levent Kahraman, “Genç İşi Kooperatif” adına Mehmet Kuzu, “Çağdaş Eğitim Kooperatifi” adına Buğra Küçükkayalar katıldı.
Onyedi Eylül Üniversitesi Bandırma Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Öğrencileri, Öğretim Üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve halkın yoğun katılımı ile gerçekleşen program, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Etiketler :
Bandırma Meslek Yüksekokulu Öğrencileri’nden “Sosyal Kooperatif Tanıtım ve Eğitim Treni” Ziyareti -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net