Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan
...
09-08-2018 10:00
GÜNDEM
0 Yorum
144 Okunma
Haberi Yazdır

 

Bandırma da yaşayan hemşerilerini Güney Marmara Dursunbeyliler derneğinde ziyaret etti.

Ziyaretin de Dursunbey deki hemşerilerinden bandırmalı hemşerilerine selam getirdiğini, 10 ağustos da başlayacak olan panayır a, 14 ağustos da yapılacak olan güreş müsabakalarına, 24 Ağustos da da büyük DURSUNBEYliler buluşmasına hemşerilerini davet etti.

Aynı zaman da dört yılda DURSUNBEY de yaptığı icraatlarından bir kısmını anlattı. Onların en önemlilerinin, su çıktı’yı, saz bölgesini, köy yollarını, Dursunbey in alt yatırımını, sevgi evini, kırsal bölgede verdikleri sosyal hizmetleri hemşerilerine örnekler vererek anlattı.

Güney Marmara Dursunbeyliler Derneği başkanı Süleyman BAHADIR da başkanımızı derneğimizde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını, yirmi beş binin üzerinde Dursunbey linin bulunduğu bandırma da hemşerilerimize mümkün olduğu kadar sahip çıkmaya çalıştıklarını, birlik ve beraberliği oluşturarak Bandırma’nın her kademesinde hemşerilerimiz ile ilçemizi en güzel şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirtti.

Bandırma da 19 Ağustos 2018 Pazar günü geleneksel 2. Dursunbeyliler buluşmasını sahil bandında yapacaklarını, bu şenliğin her yıl geleneksel olarak birlik ve beraberliğimizin nişanesi olarak devam edeceğini ifade etti.

Süleyman Bahadır yapacakları etkinliğin, 19 ağustos Pazar günü saat 18 de İDO önünden kortej halinde TÜRK bayrağının arkasında toplanarak meydana gelineceğini, meydan da, Yörük çadırı kurulacağını, gece saat 12,00 ye kadar etkinliklerinin burada devam edeceğini belirtti.

Daha sonra heyet olarak Ramazan Bahçavan, Süleyman Bahadır geçen hafta Erdek’te denizde boğulan gencin evine giderek taziye ziyaretinde bulundular.

Gecenin sonuna doğru da 100 yılda yaşayan DURSUNBEY li hemşehrilerini ziyaret eden BAHÇAVAN gece geç vakitler de ilçemiz den ayrıldı.

Etiketler :
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net