Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Sert “Akşener Mihenk Taşımız”
Sert “Akşener Mihenk Taşımız”
...
08-08-2018 10:52
GÜNDEM
0 Yorum
195 Okunma
Haberi Yazdır

İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanı Necmi Sert, partinin kurucu üyelerinden 3 kişinin hem görevlerinden hem de parti üyeliklerinden istifa etmeleri konusunu değerlendirdi.

Başkan Necmi Sert” Başta Yusuf Halaçoğlu olmak üzere dün istifa eden arkadaşlarımız çok değerli akademisyen ve insanlardır. İstifa edip gidenlere yolunuz açık olsun diyoruz. Ama bu arkadaşlarımız Akşener’siz bir İYİ Parti istiyorlardı. Üçü bir arada istifa ettiler. Eski taş yapılarda mihenk taşı vardır, bu mihenk taşını alırsanız o yapı yıkılıp gider. İYİ Parti’nin de mihenk taşı Meral Akşener’dir. Meral Akşener’i alırsanız yapı çöker” açıklamasında bulundu.

Başkan Sert” Maalesef İYİ Parti henüz daha kurumsallaşmasını tamamlayamamıştır. Partimiz kurumsallaşıp kökleştikten sonra ancak kişiler ile kaim olmaz. Amacımız, en kısa sürede İYİ Parti kültürünü oluşturup İYİ Parti’yi kurumsallaştırmak olmasıdır ve olacaktır” dedi. Necmi Sert ayrıca ”12 Ağustos 2018 Pazar günü 2. Olağanüstü kurultayımız vardır. Bu kurultayda bütün üst kurul delegelerinin ortak teklifi ile genel başkanımız Meral Akşener aday gösterilecek ve tekrar genel başkan seçilecektir. Kongremizin şimdiden başta partimiz ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadesine yer verdi. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

Etiketler :
Sert “Akşener Mihenk Taşımız” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net