Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Kurtdereli İçin Bursa Ve İstanbul'da
Kurtdereli İçin Bursa Ve İstanbul'da
...
04-08-2018 10:00
SPOR
0 Yorum
291 Okunma
Haberi Yazdır

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 10-11-12 Ağustos'ta Kurtdere Mahallesi'nde, Cihan Pehlivanı Kurtdereli Mehmet Pehlivan anısına düzenlenecek olan Kurtdereli Güreşleri'ne davet için Bursa ve İstanbul'daydı. Başkan Yılmaz'a, Başkan Yardımcıları Yusuf Hocaoğlu ve Yasin Sağay da eşlik etti.


Tanıtım Toplantısına Katıldı
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı ziyaret ederek kırmızı dipli mum ile Kurtdereli Güreşleri'ne davet eden Yılmaz, ayrıca Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Osmangazi Belediyesi ve Tarihi Çarşı ve Hanlar Birliği işbirliği ile bu yıl 3 Ağustos-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek ‘Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri’nin tanıtım toplantısına katıldı.

Bursa Protokolüne Davet
Başkan Yücel Yılmaz, Başkan Alinur Aktaş'ın yanı sıra AK Parti Bursa Milletvekili ve 66. Hükümet Dönemi Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, Bursa Valisi İzzettin Küçük, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı İbrahim Burkay, Bursa Çarşılar Federasyonu Başkanı Muhsin Özyıldırım’ı Karesi'de gerçekleştirilecek Kurtdereli Güreşleri'ne davet etti.

İşbirliği Vurgusu
Bursa ziyareti kapsamında Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Dr. İsmail Hakkı Edebali’yi de ziyaret ederek Kurtdereli Güreşleri'ne davet eden Başkan Yılmaz, Başkan Edebali ile birlikte Planlama ve Kentsel Gelişim Merkezi’ni ziyaret etti. Türkiye'de yerel yönetimlerin ağırlığının her geçen gün arttığını bu nedenle belediyeler arasındaki işbirliği ve görüş alışverişinin önemli olduğuna dikkat çeken Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, "Bu anlamda Sayın Başkan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

İstişareler Devam Edecek
Planlama ve Kentsel Gelişim Merkezi'ni inceleyen Başkan Yücel Yılmaz, "Kentsel Dönüşüm Türkiye’nin bir gerçeği. Tüm şehirlerimizin güvenli ve kaliteli yapılara ihtiyacı var. Bu süreci doğru yönetmek için böyle merkezlerin olması çok doğru bir uygulama. Bizler de yürüttüğümüz çalışmalar hakkında şehirlerin yöneticileri olarak istişarelerimizi sürdüreceğiz. Sayın Başkanımız İsmail Hakkı Edebali’ye bizleri ağırladığı için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Bursa'nın Ardından İstanbul
Bursa ziyaretlerinin ardından İstanbul'a geçen Başkan Yücel Yılmaz, İstanbul'da Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ı ziyaret ederek Cihan Pehlivanı Kurtdereli Mehmet Pehlivan anısına düzenlenecek güreşlere davet etti.

Etiketler :
Kurtdereli İçin Bursa Ve İstanbul'da -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net