Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Müftü Küçük’e Veda Yemeği
Müftü Küçük’e Veda Yemeği
...
14-07-2018 10:00
GÜNDEM
0 Yorum
278 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma İlçe Müftüsü Süleyman Küçük’ün İzmit Müftülüğüne tayin olması nedeniyle Bandırma Din Görevlileri Derneği ve Diyanet Sen tarafından ortaklaşa veda yemeği düzenlendi.

Eti Maden İşletmeleri Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemeğe, Gönen İlçe Müftüsü Şaban Apaydın, Musafları İnceleme Kurulu emekli üyesi Turhan Baycan, Din görevlileri, Erkek ve Bayan öğretmenler ile İlçe Müftülüğü personeli katıldı. Bandırma İlçe Müftüsü Süleyman Küçük, onuruna verilen yemeğin ardından helallik alarak İzmit İlçe Müftülüğü görevine başlamak üzere Bandırma’ya veda etti.

“Türk milleti Ensar bir millettir, Anadolu ruhunu her zaman yansıtır”

Onuruna verilen veda yemeğinden önce Marmara Medya Grubuna özel açıklamada bulunan Müftü Süleyman Küçük” Bandırma’da 4 yılımız nasıl geçti anlayamadık. Bandırma’da hizmetler açısından hüsnü kabul gördük. Bandırmalılar hizmetlerimize her zaman büyük destek verdi. Sizler basından, meslektaşlarımız da sahada bizimle beraber oldunuz. Türk Milleti ensar bir millettir. Anadolu ruhunu her zaman yansıtırlar. Bandırma’da 4 yılı dolu dolu icra ettik. Allah takdir eder, devlet tayin eder biz memurlarda hizmet ederiz” dedi.

“3 bin üniversite öğrencisinin telefon numarası ben de kayıtlıdır”

Müftü Küçük” Bandırma’da üniversite gençliği ile çok yakın ve güzel ilişkiler kurduk. Öğrenim gören 11 Bin öğrenciden en az 3 Bin tanesinin numarası benim telefonumda kayıtlıdır. Bandırmalıların kültür seviyesi yüksek olduğu için hizmet açısından hiçbir sıkıntı yaşamadık. Üniversite öğrencilerimizle, gazilerimizle ve şehir aileleriyle hep beraber olup sofralarımızı paylaştık. Üniversite evlerimiz ve 40 tane Kuran kursuyla Bandırma’ya hizmet verdik. Bu vesile ile herkese teşekkür ediyorum. yeni gelen müftü arkadaşıma da başarılar diliyorum. Ben herkese hakkımı helal ediyorum. Sizlerde haklarınızı bana helal edin. Dualarınızı da eksik etmeyin” ifadesinde bulundu.

“Müftümüz ile beraber çok başarılı hizmetlere imza attık”

Din Görevlileri Dernek Başkanı Basri Temel’de Müftü Süleyman Küçük’ü uğurlamaktan üzüntü duyduğunu belirterek  “  4 yıl boyunca Müftümüzle beraber çok başarılı hizmetlere imza attık. Din görevlileri Derneği ve Diyanet Sen tarafından ortaklaşa sayın müftümüze veda yemeği tertipledik. Birlik beraberlik açısından bu yemeğin hayırlara vesile olacağını düşünüyoruz. Devlet memuru olmamız nedeniyle hepimiz gelip geçiciyiz. Bizlerle ayrılıyor ama kalbimiz her zaman onunla beraber olacaktır.  Müftümüz çok merhametliydi, bizlere her zaman güven aşıladı. Bünyesinde çalışan görevlilere daima sahip çıktı.  Bizler üzüntülüyüz.  Üniversite öğrencilerimize vermiş olduğu emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz, yapmış olduğu hizmeti asla unutmayacağız. İnşallah gelecek olan Müftümüz görevi devir aldıktan sonra Süleyman hocamıza vermiş olduğumuz desteği ona da vereceğiz. Kendisine hizmetleri için teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz” dedi. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

 

Etiketler :
Müftü Küçük’e Veda Yemeği -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net